HP Enterprise

Cena

184200098
1184200098
85 položek celkem
ZDARMAZDARMA
1 571,07 Kč bez DPH
1 901 Kč / ks
R9D18A
Aruba AP-505 (RW) Unified AP
9 849,59 Kč bez DPH
11 918 Kč / ks
R2H28A
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
3 425,62 Kč bez DPH
4 145 Kč / ks
J9283D
Aruba IOn 1430 24G Sw
Aruba IOn 1430 24G Sw
Skladem (1 ks)
3 035,54 Kč bez DPH
3 673 Kč / ks
HPNR8R49A
Aruba IOn 1430 16G 124W Sw
3 017,36 Kč bez DPH
3 651 Kč / ks
HPNR8R48A
Aruba 6000 48G CL4 4SFP Swch
31 711,57 Kč bez DPH
38 371 Kč / ks
HPNR8N85A
Aruba Instant On 802.3at POE Injector
ZDARMAZDARMA
1 300 Kč bez DPH
1 573 Kč / ks
HPNR9M77A
Aruba IOn 1430 16G Sw
Aruba IOn 1430 16G Sw
Skladem (5 ks)
2 291,74 Kč bez DPH
2 773 Kč / ks
HPNR8R47A
HPE DL325 G10+ v2 7313P MR416i-a EU Svr
80 303,31 Kč bez DPH
97 167 Kč / ks
AQP55282-421
HPE DL360 G10+ 4314 MR416i-a NC EU Svr
85 551,24 Kč bez DPH
103 517 Kč / ks
AQP55275-421
Aruba AP-303P (RW) Unified AP
8 191,74 Kč bez DPH
9 912 Kč / ks
R0G68A
Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
ZDARMAZDARMA
1 289,26 Kč bez DPH
1 560 Kč / ks
HPNR9D19A
5 070,25 Kč bez DPH
6 135 Kč / ks
HPNS1T23A
2 182,64 Kč bez DPH
2 641 Kč / ks
HPNS1T09A
Aruba X371 12VDC 250W PS
11 639,67 Kč bez DPH
14 084 Kč / ks
JL085A
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
2 465,29 Kč bez DPH
2 983 Kč / ks
JD096C
HPE DL360 Gen11 5416S 1P 32G NC 8SFF Svr
79 157,02 Kč bez DPH
95 780 Kč / ks
AQP51931-421
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
2 323,14 Kč bez DPH
2 811 Kč / ks
JD095C
Aruba 6000 24G CL4 4SFP Swch
20 796,69 Kč bez DPH
25 164 Kč / ks
HPNR8N87A
Aruba IOn 1960 48G 2XT 2XF 600W Sw
31 605,79 Kč bez DPH
38 243 Kč / ks
HPNJL809A
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
2 349,59 Kč bez DPH
2 843 Kč / ks
J9281D
Aruba IOn 1960 48G 2XT 2XF Sw
17 556,20 Kč bez DPH
21 243 Kč / ks
HPNJL808A
3 452,07 Kč bez DPH
4 177 Kč / ks
J8177D
ZDARMAZDARMA
1 167,77 Kč bez DPH
1 413 Kč / ks
HPNR9D17A
Aruba AP-303 (RW) Unified AP
8 521,49 Kč bez DPH
10 311 Kč / ks
JZ320A
Aruba 6100 48G 4SFP+ Switch
50 239,67 Kč bez DPH
60 790 Kč / ks
JL676A
Aruba 6100 48G CL4 4SFP+ Switch
62 804,13 Kč bez DPH
75 993 Kč / ks
JL675A
4 408,26 Kč bez DPH
5 334 Kč / ks
AQP46216-B21
AP-POE-BTSR 1P SR 802.3bt 60W Midspan
3 909,92 Kč bez DPH
4 731 Kč / ks
R1C73A
Aruba AP-503 (RW) Campus AP
6 355,37 Kč bez DPH
7 690 Kč / ks
R8M98A
AP-POE-AFGE 1P GE 802.3af 15.4W Midspan
ZDARMAZDARMA
1 111,57 Kč bez DPH
1 345 Kč / ks
R6P68A
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
3 604,96 Kč bez DPH
4 362 Kč / ks
JD097C
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable
4 538,84 Kč bez DPH
5 492 Kč / ks
J9285D
HPE DL360G10 4215R 1P 32G NC 8SFF BC Svr
59 757,02 Kč bez DPH
72 306 Kč / ks
AQP56957-B21
HPE DL360 G10 6226R MR416i-a NC BC Svr
87 882,64 Kč bez DPH
106 338 Kč / ks
AQP56953-421
Aruba IOn 1930 8G 2SFP Switch
3 125,62 Kč bez DPH
3 782 Kč / ks
JL680A
Aruba IOn 1830 24G 2SFP 195W Switch
5 965,29 Kč bez DPH
7 218 Kč / ks
JL813A
Aruba IOn 1830 48G 4SFP 370W Switch
11 790,91 Kč bez DPH
14 267 Kč / ks
JL815A
HPE ANW 6200F 24G 4SFP+ Switch
84 712,40 Kč bez DPH
102 502 Kč / ks
JL724B
HPE 5140 48G PoE+ 4SFP+ EI Switch
165 370,25 Kč bez DPH
200 098 Kč / ks
JL824A
Aruba IOn 1960 24G 2XT 2XF 370W Sw
19 166,94 Kč bez DPH
23 192 Kč / ks
HPNJL807A
20 757,85 Kč bez DPH
25 117 Kč / ks
AQP11064-A21
Aruba 6200F 48G Class4 PoE 4SFP+ 740W Switch
164 800,83 Kč bez DPH
199 409 Kč / ks
JL728A
Aruba IOn 1830 24G 2SFP Switch
3 571,90 Kč bez DPH
4 322 Kč / ks
JL812A
Aruba 6000 48G 4SFP Swch
20 146,28 Kč bez DPH
24 377 Kč / ks
HPNR8N86A
Aruba 6100 12G CL4 2SFP+ 139W Switch
21 145,45 Kč bez DPH
25 586 Kč / ks
JL679A
Aruba AP-515 (RW) Unified AP
15 426,45 Kč bez DPH
18 666 Kč / ks
Q9H62A
HPE DL360 Gen10 5218 1P 32G NC 8SFF Svr
71 661,16 Kč bez DPH
86 710 Kč / ks
AQP19777-B21
Aruba IOn 1830 48G 4SFP Switch
6 663,64 Kč bez DPH
8 063 Kč / ks
JL814A
ZDARMAZDARMA
1 173,55 Kč bez DPH
1 420 Kč / ks
AQP46191-B21
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ Switch
8 113,22 Kč bez DPH
9 817 Kč / ks
JL685A
Aruba IOn 1930 8G 2SFP 124W Switch
5 471,90 Kč bez DPH
6 621 Kč / ks
JL681A
18 899,17 Kč bez DPH
22 868 Kč / ks
AQP46221-B21
Aruba IOn 1830 8G 65W Switch
3 690,91 Kč bez DPH
4 466 Kč / ks
JL811A
5 679,34 Kč bez DPH
6 872 Kč / ks
AQP46215-B21
HPE DL365 Gen10+ 7313 1P 32G 8SFF Svr
76 534,71 Kč bez DPH
92 607 Kč / ks
AQP39367-B21
29 132,23 Kč bez DPH
35 250 Kč / ks
HPNS0F35A
10 120,66 Kč bez DPH
12 246 Kč / ks
AQP11079-B21
5 048,76 Kč bez DPH
6 109 Kč / ks
AQP11077-A21
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ Switch
5 347,93 Kč bez DPH
6 471 Kč / ks
JL682A
HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
11 075,21 Kč bez DPH
13 401 Kč / ks
JG331A
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw
14 303,31 Kč bez DPH
17 307 Kč / ks
JL686B
55 952,07 Kč bez DPH
67 702 Kč / ks
AQP11061-B21P
8 981,82 Kč bez DPH
10 868 Kč / ks
AQP46218-B21
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 370W Sw
10 377,69 Kč bez DPH
12 557 Kč / ks
JL684B
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
7 549,59 Kč bez DPH
9 135 Kč / ks
JL683B
8 315,70 Kč bez DPH
10 062 Kč / ks
AQP46172-021
794,21 Kč bez DPH
961 Kč / ks
R9D16A
Aruba 6200F 24G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch
94 473,55 Kč bez DPH
114 313 Kč / ks
JL725A
17 809,92 Kč bez DPH
21 550 Kč / ks
AQP46222-B21
20 309,92 Kč bez DPH
24 575 Kč / ks
AQP46171-A21
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
5 411,57 Kč bez DPH
6 548 Kč / ks
J4859D
19 978,51 Kč bez DPH
24 174 Kč / ks
AQP46171-021
Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ 195W Sw
6 779,34 Kč bez DPH
8 203 Kč / ks
JL683A
AP-POE-ATSR 1P SR 802.3at 30W Midspan
1 932,23 Kč bez DPH
2 338 Kč / ks
R6P67A
Aruba UXI G-Series .11ac+Ethernet Sensor
7 108,26 Kč bez DPH
8 601 Kč / ks
R3R67A
Aruba AP-535 (RW) Unified AP
13 514,88 Kč bez DPH
16 353 Kč / ks
JZ336A
Aruba AP-375 (RW) Outdoor 11ac AP
17 126,45 Kč bez DPH
20 723 Kč / ks
JZ172A
Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE AP
5 213,22 Kč bez DPH
6 308 Kč / ks
JW799A
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
152,07 Kč bez DPH
184 Kč / ks
JW118A
Aruba IOn 1830 8G Switch
2 443,80 Kč bez DPH
2 957 Kč / ks
JL810A
Aruba 6100 24G 4SFP+ Switch
28 560,33 Kč bez DPH
34 558 Kč / ks
JL678A
Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
ZDARMAZDARMA
1 388,43 Kč bez DPH
1 680 Kč / ks
HPNR9D20A
Aruba IOn 1430 26G 2SFP Sw
ZDARMAZDARMA
1 050,41 Kč bez DPH
1 271 Kč / ks
HPNR8R50A
Aruba 6000 24G 4SFP Swch
12 209,92 Kč bez DPH
14 774 Kč / ks
HPNR8N88A

Stránka 1 z 1 - 85 položek celkem