Síťové kabely (Optické patch kabely)

Nejprodávanější

Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - bílý
 
176 Kč / ks
(145,45 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - černý
 
113 Kč / ks
(93,39 Kč bez DPH)
Patch kabel FTP cat 5e, 3m - zelený
Patch kabel FTP cat 5e, 3m - zelený
Skladem (8 ks)
PNT5056301
 
86 Kč / ks
(71,07 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - bílý
 
113 Kč / ks
(93,39 Kč bez DPH)
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH
195 Kč –3 %
Původně: 195 Kč  (–3 %)
190 Kč / ks
(157,02 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP cat 6, 5m plochý - bílý
 
77 Kč / ks
(63,64 Kč bez DPH)
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
 
167 Kč / ks
(138,02 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP Cat 6, 2m - zelený
Patch kabel UTP Cat 6, 2m - zelený
Skladem (15 ks)
PNT5057092
 
40 Kč / ks
(33,06 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP Cat 6, 1,5m - bílý
Patch kabel UTP Cat 6, 1,5m - bílý
Skladem (21 ks)
PNT50570305
 
35 Kč / ks
(28,93 Kč bez DPH)
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m, OS2
 
103 Kč / ks
(85,12 Kč bez DPH)
233 položek celkem

Cena

167468
1167468

Značky

Položek k zobrazení: 233
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - bílý
145,45 Kč bez DPH
176 Kč / ks
PNT50540007
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - černý
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / ks
PNT50540015
Patch kabel FTP cat 5e, 3m - zelený
71,07 Kč bez DPH
86 Kč / ks
PNT5056301
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - bílý
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / ks
PNT50540005
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH
195 Kč –3 %
157,02 Kč bez DPH
190 Kč / ks
5027107960844
Patch kabel UTP cat 6, 5m plochý - bílý
63,64 Kč bez DPH
77 Kč / ks
PNT50540004
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
138,02 Kč bez DPH
167 Kč / ks
502710794619
Patch kabel UTP Cat 6, 2m - zelený
33,06 Kč bez DPH
40 Kč / ks
PNT5057092
Patch kabel UTP Cat 6, 1,5m - bílý
28,93 Kč bez DPH
35 Kč / ks
PNT50570305
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m, OS2
85,12 Kč bez DPH
103 Kč / ks
5027107498216
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m
263,64 Kč bez DPH
319 Kč / KS
ED10101095
Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
65,29 Kč bez DPH
79 Kč / ks
502710713
Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2
329 Kč –7 %
253,72 Kč bez DPH
307 Kč / ks
50271077315
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 10m
224 Kč –2 %
180,99 Kč bez DPH
219 Kč / KS
ED10101007
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 7m
182,64 Kč bez DPH
221 Kč / KS
ED10101006
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
161,16 Kč bez DPH
195 Kč / KS
ED10101005
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
127,27 Kč bez DPH
154 Kč / KS
ED10100991
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
292 Kč –2 %
235,54 Kč bez DPH
285 Kč / ks
5027107960846
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
171 Kč –7 %
131,40 Kč bez DPH
159 Kč / ks
502710794618
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4
ZDARMAZDARMA 943 Kč –6 %
728,93 Kč bez DPH
882 Kč / ks
502710695812
KABEL PATCH UTP kat. 6, 100m drát SOLARIX fialový
ZDARMAZDARMA 1 729 Kč –15 %
1 219,83 Kč bez DPH
1 476 Kč / ks
AGM76563
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
51,24 Kč bez DPH
62 Kč / ks
50271086232
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 3m OM3
201 Kč –3 %
161,16 Kč bez DPH
195 Kč / ks
5027106833
KABEL PATCH FTP kat. 6, 500m , drát SOLARIX stíněný PE VENKOVNÍ
ZDARMAZDARMA 8 573 Kč –13 %
6 171,90 Kč bez DPH
7 468 Kč / ks
AGM65312
Patch kabel UTP Cat 6, 0,25m - oranžový
15,70 Kč bez DPH
19 Kč / ks
PNT50570007
Patch kabel FTP cat 5e, 20m - červený
184,30 Kč bez DPH
223 Kč / ks
PNT5056430
Patch kabel FTP cat 5e, 15m - červený
139,67 Kč bez DPH
169 Kč / ks
PNT5056420
Patch kabel UTP Cat 6, 10m - bílý
122,31 Kč bez DPH
148 Kč / ks
PNT50573200
Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
148 Kč –2 %
119,83 Kč bez DPH
145 Kč / ks
502710794631
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
5027107753063
157,02 Kč bez DPH
190 Kč / ks
5027107753062
142,98 Kč bez DPH
173 Kč / ks
5027107753061
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 8m OM3
338 Kč –3 %
270,25 Kč bez DPH
327 Kč / ks
50271068072
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED1010099
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 1m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED10100992
Patch kabel UTP Cat 6, 0,5m - bílý
17,36 Kč bez DPH
21 Kč / ks
PNT50570100
Patch kabel FTP Cat 6, 7m - černý
119,83 Kč bez DPH
145 Kč / ks
PNT5058072
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 0,5m OM2
171 Kč –3 %
137,19 Kč bez DPH
166 Kč / ks
502710259
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED10100993
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
161 Kč –3 %
128,93 Kč bez DPH
156 Kč / ks
502710791
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m, OS2
242 Kč –6 %
187,60 Kč bez DPH
227 Kč / ks
502710774
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4
329 Kč –3 %
263,64 Kč bez DPH
319 Kč / ks
50271069755
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2
182 Kč –1 %
149,59 Kč bez DPH
181 Kč / ks
50271035
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2
229 Kč –0 %
188,43 Kč bez DPH
228 Kč / ks
50271028
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
306 Kč –3 %
245,45 Kč bez DPH
297 Kč / ks
5027106808
29,75 Kč bez DPH
36 Kč / ks
50271086122
SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH
404 Kč –3 %
323,97 Kč bez DPH
392 Kč / ks
5027107960857
Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
122 Kč –5 %
95,87 Kč bez DPH
116 Kč / ks
5027107722
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM4
269 Kč –3 %
215,70 Kč bez DPH
261 Kč / ks
5027106953
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
131 Kč –1 %
107,44 Kč bez DPH
130 Kč / ks
50271071
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3
167 Kč –3 %
133,88 Kč bez DPH
162 Kč / ks
5027106802
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 1m OM3
151 Kč –3 %
121,49 Kč bez DPH
147 Kč / ks
502710680199
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4
374 Kč –4 %
296,69 Kč bez DPH
359 Kč / ks
5027106958143
Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
81,82 Kč bez DPH
99 Kč / ks
5027107922
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3
219 Kč –3 %
175,21 Kč bez DPH
212 Kč / ks
5027106806
Patch kabel UTP Cat.5e 5m - modrý
46,28 Kč bez DPH
56 Kč / ks
PNT5055503
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 5m, OM2
224 Kč –3 %
179,34 Kč bez DPH
217 Kč / ks
50271024
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
5027108611
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM4
376 Kč –4 %
298,35 Kč bez DPH
361 Kč / ks
5027106954
Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 3m OM3
167 Kč –3 %
133,88 Kč bez DPH
162 Kč / ks
502710684123
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2
138,02 Kč bez DPH
167 Kč / ks
50271012
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,2m OM3
41,32 Kč bez DPH
50 Kč / ks
50271086224
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 2m SM
53,72 Kč bez DPH
65 Kč / ks
PNT5098791
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 7 m SM
80,17 Kč bez DPH
97 Kč / ks
PNT50988110
168 Kč –1 %
138,02 Kč bez DPH
167 Kč / ks
5027107498605
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
50,41 Kč bez DPH
61 Kč / ks
5027108623
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 5m, OS2
148,76 Kč bez DPH
180 Kč / ks
50271074
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 10m
252 Kč –9 %
189,26 Kč bez DPH
229 Kč / KS
ED10100998
SC/APC - SC/UPC simplex 9/125 SM 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
146 Kč –2 %
118,18 Kč bez DPH
143 Kč / ks
5027107960831
Patch kabel optický duplex LC/UPC-E2000/APC 09/125 2m SM, LSOH
256,20 Kč bez DPH
310 Kč / ks
PNT5098908
Patch kabel FTP Cat 6, 5m - zelený
90,08 Kč bez DPH
109 Kč / ks
PNT50580354
Patch kabel FTP Cat 6, 5m - žlutý
90,08 Kč bez DPH
109 Kč / ks
PNT50580353
Patch kabel FTP Cat 6, 5m - modrý
90,08 Kč bez DPH
109 Kč / ks
PNT50580351
Patch kabel FTP Cat 6, 5m - červený
90,08 Kč bez DPH
109 Kč / ks
PNT50580350
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 15m arm.bílý 3mm B3 LSZH
307,44 Kč bez DPH
372 Kč / ks
5027107960847
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 1m MM OM4
174 Kč –21 %
113,22 Kč bez DPH
137 Kč / ks
5027106958141
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM3
ZDARMAZDARMA 605 Kč –6 %
467,77 Kč bez DPH
566 Kč / ks
5027106809
Patch kabel FTP Cat 6, 7m - modrý
119,83 Kč bez DPH
145 Kč / ks
PNT5058071
149 Kč –3 %
119,83 Kč bez DPH
145 Kč / ks
50271079410104
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 5m, OM2
295 Kč –3 %
236,36 Kč bez DPH
286 Kč / ks
502710282
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 5m
147,11 Kč bez DPH
178 Kč / KS
ED10101002
Patch kabel FTP Cat 6, 0,5m - červený
32,23 Kč bez DPH
39 Kč / ks
PNT5058000
Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 7m, OS2
ZDARMAZDARMA 882 Kč –4 %
703,31 Kč bez DPH
851 Kč / ks
5027107952112
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3
193 Kč –3 %
154,55 Kč bez DPH
187 Kč / ks
5027106805
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
226 Kč –2 %
183,47 Kč bez DPH
222 Kč / ks
5027107960845
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3
193 Kč –3 %
154,55 Kč bez DPH
187 Kč / ks
5027106814
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3
271 Kč –3 %
217,36 Kč bez DPH
263 Kč / ks
5027106807
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m, OM2
231 Kč –3 %
185,12 Kč bez DPH
224 Kč / ks
502710333
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m, OM1
205,79 Kč bez DPH
249 Kč / ks
502710284
Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
46,28 Kč bez DPH
56 Kč / ks
5027108631
SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
146 Kč –2 %
118,18 Kč bez DPH
143 Kč / ks
5027107960851
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
179 Kč –3 %
143,80 Kč bez DPH
174 Kč / ks
502710792
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 2m MM OM4
229 Kč –21 %
149,59 Kč bez DPH
181 Kč / ks
5027106958142
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m, OM2
274 Kč –1 %
224,79 Kč bez DPH
272 Kč / ks
5027103522
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m, OM2
209 Kč –3 %
167,77 Kč bez DPH
203 Kč / ks
502710331
Patch kabel FTP cat 5e, 5m - červený
97,52 Kč bez DPH
118 Kč / ks
PNT5056370
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM4
207 Kč –3 %
166,12 Kč bez DPH
201 Kč / ks
5027106851
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m, OM1
235,54 Kč bez DPH
285 Kč / ks
502710286
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - červený
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT505492
Patch kabel UTP Cat 6, 0,25m - modrý
15,70 Kč bez DPH
19 Kč / ks
PNT50570000
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení