Síťové kabely (Optické patch kabely)

Nejprodávanější

Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - bílý
 
199 Kč / ks
(164,46 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - černý
 
107 Kč / ks
(88,43 Kč bez DPH)
Patch kabel FTP cat 5e, 3m - zelený
Patch kabel FTP cat 5e, 3m - zelený
Skladem (18 ks)
PNT5056301
 
89 Kč / ks
(73,55 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - bílý
 
107 Kč / ks
(88,43 Kč bez DPH)
Patch kabel UTP cat 6, 5m plochý - bílý
 
84 Kč / ks
(69,42 Kč bez DPH)
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 3m SM
 
73 Kč / ks
(60,33 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m, OM2
 
189 Kč / ks
(156,20 Kč bez DPH)
Optický duplex patch 9/125 G657A LC/PC-FC/PC 2m, OS2
 
222 Kč / ks
(183,47 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m, OS2
 
192 Kč / ks
(158,68 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 10m, OS2
 
307 Kč / ks
(253,72 Kč bez DPH)
273 položek celkem

Cena

152405
1152405

Značky

Položek k zobrazení: 273
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - bílý
164,46 Kč bez DPH
199 Kč / ks
PNT50540007
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - černý
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
PNT50540015
Patch kabel FTP cat 5e, 3m - zelený
73,55 Kč bez DPH
89 Kč / ks
PNT5056301
Patch kabel UTP cat 6, 7m plochý - bílý
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
PNT50540005
Patch kabel UTP cat 6, 5m plochý - bílý
69,42 Kč bez DPH
84 Kč / ks
PNT50540004
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 3m SM
60,33 Kč bez DPH
73 Kč / ks
PNT5098801
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m, OM2
156,20 Kč bez DPH
189 Kč / ks
50271021
Optický duplex patch 9/125 G657A LC/PC-FC/PC 2m, OS2
183,47 Kč bez DPH
222 Kč / ks
50271079600292
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m, OS2
158,68 Kč bez DPH
192 Kč / ks
502710781
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 10m, OS2
253,72 Kč bez DPH
307 Kč / ks
502710749
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 7m OM4
ZDARMAZDARMA 612 Kč –5 %
481,82 Kč bez DPH
583 Kč / ks
50271069756
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 10m MM OM4
ZDARMAZDARMA 766 Kč –5 %
602,48 Kč bez DPH
729 Kč / ks
502710696015
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3
176,03 Kč bez DPH
213 Kč / ks
5027106802
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 1m OM3
160,33 Kč bez DPH
194 Kč / ks
502710680199
Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 3m SM
66,12 Kč bez DPH
80 Kč / ks
PNT5098841
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m, OS2
292,56 Kč bez DPH
354 Kč / ks
50271079415
Patch kabel UTP cat 6, 3m plochý - bílý
55,37 Kč bez DPH
67 Kč / ks
PNT50540003
KABEL PATCH FTP kat. 6, 3.0m zelený s ochranou stíněný GEMBIRD
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / ks
AGM45630
Patch kabel UTP Cat 6, 0,25m - oranžový
16,53 Kč bez DPH
20 Kč / ks
PNT50570007
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 5m, OS2
ZDARMAZDARMA 703 Kč –2 %
569,42 Kč bez DPH
689 Kč / ks
502710795221214
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
339 Kč –4 %
270,25 Kč bez DPH
327 Kč / KS
ED10101566
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
ZDARMAZDARMA
430,58 Kč bez DPH
521 Kč / KS
ED10101551
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,5m, OM1
375 Kč –0 %
309,09 Kč bez DPH
374 Kč / ks
502710341
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
161,16 Kč bez DPH
195 Kč / KS
ED10101005
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m, OM2
ZDARMAZDARMA 994 Kč –2 %
804,96 Kč bez DPH
974 Kč / ks
502710282621
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m, OM2
313,22 Kč bez DPH
379 Kč / ks
5027102820
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM3
157,02 Kč bez DPH
190 Kč / ks
5027106804
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH
457 Kč –2 %
371,07 Kč bez DPH
449 Kč / ks
5027107960848
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
296,69 Kč bez DPH
359 Kč / ks
5027107960846
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
229,75 Kč bez DPH
278 Kč / ks
5027107960845
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
181,82 Kč bez DPH
220 Kč / ks
5027107960843
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m, OS2
ZDARMAZDARMA 572 Kč –7 %
441,32 Kč bez DPH
534 Kč / ks
50271077530
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3m
189 Kč –8 %
143,80 Kč bez DPH
174 Kč / KS
ED10100995
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED10100993
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m - sada 12 ks
413 Kč –5 %
323,14 Kč bez DPH
391 Kč / KS
ED10101630
Patch kabel UTP cat 6, 1m plochý - bílý
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / ks
PNT50540000
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 2m MM OM4
247,11 Kč bez DPH
299 Kč / ks
5027106958142
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 1m MM OM4
190,08 Kč bez DPH
230 Kč / ks
5027106958141
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 10m OM3
419 Kč –3 %
335,54 Kč bez DPH
406 Kč / ks
5027106816
Patch kabel Solarix C6-315RD-2MB SFTP Cat 6, snag-proof, 2m - červený
64,46 Kč bez DPH
78 Kč / ks
PNT5058029
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3
285,95 Kč bez DPH
346 Kč / ks
5027106807
Patch kabel UTP cat 5e, 1m - šedý křížený
21,49 Kč bez DPH
26 Kč / ks
PNT505519
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A OS2
38,02 Kč bez DPH
46 Kč / ks
502710861213
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m, OM2
199,17 Kč bez DPH
241 Kč / ks
502710331
Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m, OM1
244,63 Kč bez DPH
296 Kč / ks
50271029
KABEL PATCH FTP kat. 6, 2.0m fialový s ochranou stíněný GEMBIRD
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / ks
AGM49687
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
195,87 Kč bez DPH
237 Kč / KS
ED10101225
KABEL PATCH FTP kat. 6, 3.0m šedý s ochranou stíněný GEMBIRD
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks
AGM25788
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM4
299,17 Kč bez DPH
362 Kč / ks
5027106953
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m, OM1
278,51 Kč bez DPH
337 Kč / ks
502710338
Patch kabel UTP Cat 6, 0,25m - modrý
16,53 Kč bez DPH
20 Kč / ks
PNT50570000
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
127,27 Kč bez DPH
154 Kč / ks
50271071
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
126,45 Kč bez DPH
153 Kč / ks
50271070
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
179,34 Kč bez DPH
217 Kč / ks
50271026
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
163,64 Kč bez DPH
198 Kč / KS
ED10101224
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 2.0m s ochranou černý GEMBIRD
22 Kč –5 %
17,36 Kč bez DPH
21 Kč / ks
AGM25917
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC(APC), LS0H, 1m
54 Kč –7 %
41,32 Kč bez DPH
50 Kč / KS
ED10101632
Patch kabel UTP cat 6, 2m plochý - bílý
44,63 Kč bez DPH
54 Kč / ks
PNT50540002
UBNT Ethernet Patch Kabel,0,22m,Cat6,černý 50pack
ZDARMAZDARMA
1 987,60 Kč bez DPH
2 405 Kč / ks
526071954
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m
172,73 Kč bez DPH
209 Kč / KS
ED10101094
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m
185,95 Kč bez DPH
225 Kč / KS
ED10101025
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m
178,51 Kč bez DPH
216 Kč / KS
ED10101011
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 7m
176,03 Kč bez DPH
213 Kč / KS
ED10101006
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 10m
252 Kč –10 %
188,43 Kč bez DPH
228 Kč / KS
ED10100998
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
127,27 Kč bez DPH
154 Kč / KS
ED10100991
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 3m
220 Kč –5 %
172,73 Kč bez DPH
209 Kč / KS
ED10101603
Patch kabel UTP Cat 5e, 2m - černý
28,10 Kč bez DPH
34 Kč / ks
PNT505526
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
57,02 Kč bez DPH
69 Kč / ks
5027108623
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
52,07 Kč bez DPH
63 Kč / ks
50271086130
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
44,63 Kč bez DPH
54 Kč / ks
5027108613
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m, OS2
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / ks
502710782
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m, OS2
424 Kč –6 %
328,10 Kč bez DPH
397 Kč / ks
50271077520
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
169,42 Kč bez DPH
205 Kč / ks
502710772
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2
111,57 Kč bez DPH
135 Kč / ks
5027107498214
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 2m OM3
196,69 Kč bez DPH
238 Kč / ks
5027106832
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3
156,20 Kč bez DPH
189 Kč / ks
5027106812
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
166,94 Kč bez DPH
202 Kč / ks
502710349
Patch kabel optický simplex LC-SC 09/125 1m SM
52,89 Kč bez DPH
64 Kč / ks
PNT5098901
Patch kabel optický simplex ST-ST 09/125 5m SM
123,14 Kč bez DPH
149 Kč / ks
PNT5098731
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - červený
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
PNT505492
Optický kabel Samsung SM 9/125, 4 vl. konektory SC - SC, déllka 15m
390 Kč –21 %
256,20 Kč bez DPH
310 Kč / ks
PNT509826
Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 2m MM
195,87 Kč bez DPH
237 Kč / ks
PNT509940
Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 1m MM
110,74 Kč bez DPH
134 Kč / ks
PNT509935
Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 2m MM
145 Kč –4 %
114,88 Kč bez DPH
139 Kč / ks
PNT509932
Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 3m SM
182 Kč –1 %
149,59 Kč bez DPH
181 Kč / ks
PNT509892
Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 2m SM
174 Kč –1 %
142,98 Kč bez DPH
173 Kč / ks
PNT509891
Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 1m SM
142,15 Kč bez DPH
172 Kč / ks
PNT509890
Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 3m SM
189,26 Kč bez DPH
229 Kč / ks
PNT509888
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM
153 Kč –1 %
125,62 Kč bez DPH
152 Kč / ks
PNT509884
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 2m SM
140,50 Kč bez DPH
170 Kč / ks
PNT509883
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM
165 Kč –1 %
134,71 Kč bez DPH
163 Kč / ks
PNT509882
Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 3m SM
116,53 Kč bez DPH
141 Kč / ks
PNT509880
Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 2m SM
112,40 Kč bez DPH
136 Kč / ks
PNT509879
Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 1m SM
104,13 Kč bez DPH
126 Kč / ks
PNT509878
Patch kabel optický duplex ST-ST 09/125 5m SM
198,35 Kč bez DPH
240 Kč / ks
PNT509873
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 10m SM
209 Kč –1 %
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
PNT50988125
Patch kabel UTP cat 6, 15m plochý - černý
164,46 Kč bez DPH
199 Kč / ks
PNT50540017
Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 10m SM
148,76 Kč bez DPH
180 Kč / ks
PNT50988116
Patch kabel FTP Cat 6, 3m - černý
80 Kč –3 %
64,46 Kč bez DPH
78 Kč / ks
PNT50580302
Patch kabel FTP Cat 6, 2m - modrý
66 Kč –2 %
53,72 Kč bez DPH
65 Kč / ks
PNT5058021
Nahoru
Další produkty