Síťové kabely (Optické kabely)

Nejprodávanější

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m
 
445 Kč / ks
(367,77 Kč bez DPH)
Optický kabel 0,5m Kruger&Matz KM0318 toslink-toslink
99 Kč –10 %
Původně: 99 Kč  (–10 %)
89 Kč / ks
(73,55 Kč bez DPH)
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m
 
239 Kč / ks
(197,52 Kč bez DPH)
Kabel síťový 230V 3m (pro zdroj. monitor)
 
153 Kč / ks
(126,45 Kč bez DPH)
Gembird Kabel optický TosLink, 10m
Gembird Kabel optický TosLink, 10m
Skladem (10 ks)
296010319306
 
257 Kč / ks
(212,40 Kč bez DPH)
DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 10 944 Kč –17 %
DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
Skladem (1 cívka/500m)
5026102018
Původně: 10 944 Kč  (–17 %)
9 084 Kč / cívka/500m
(7 507,44 Kč bez DPH)
Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 500m
ZDARMAZDARMA 4 477 Kč –16 %
Původně: 4 477 Kč  (–16 %)
3 741 Kč / KS
(3 091,74 Kč bez DPH)
Optický kabel LEXI-Net DROP FTTx, 8x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, černý, cívka 1km
ZDARMAZDARMA 12 342 Kč –14 %
Původně: 12 342 Kč  (–14 %)
10 672 Kč / KS
(8 819,83 Kč bez DPH)
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m
 
16 Kč / ks
(13,22 Kč bez DPH)
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m
 
302 Kč / ks
(249,59 Kč bez DPH)
51 položek celkem

Cena

910672
1910672

Značky

Položek k zobrazení: 51
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m
367,77 Kč bez DPH
445 Kč / ks
SWS455492
Optický kabel 0,5m Kruger&Matz KM0318 toslink-toslink
99 Kč –10 %
73,55 Kč bez DPH
89 Kč / ks
SAP370999
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m
197,52 Kč bez DPH
239 Kč / ks
SWS455610
Kabel síťový 230V 3m (pro zdroj. monitor)
126,45 Kč bez DPH
153 Kč / ks
PNT109036
Gembird Kabel optický TosLink, 10m
212,40 Kč bez DPH
257 Kč / ks
296010319306
DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 10 944 Kč –17 %
7 507,44 Kč bez DPH
9 084 Kč / cívka/500m
5026102018
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006031
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m
249,59 Kč bez DPH
302 Kč / ks
SWS455558
DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOH
30,58 Kč bez DPH
37 Kč / ks
SAP37SOL70291240
DROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOH
22,31 Kč bez DPH
27 Kč / ks
SAP37SOL70291165
DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
17,36 Kč bez DPH
21 Kč / ks
SAP37SOL70291125
DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
SAP37SOL70291085
DROP1000 kabel Solarix 04vl 9/125 3,6mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH
8,26 Kč bez DPH
10 Kč / ks
SAP37SOL70291045
DROP1000 kabel Solarix 02vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOH
7,95 Kč bez DPH
9,62 Kč / ks
SAP37SOL70291025
Patch kabel Solarix 9/125 SCupc/SCupc SM OS 2m duplex
215 Kč –7 %
166,12 Kč bez DPH
201 Kč / ks
SAP37SOL70234129
Patch kabel Solarix 9/125 SCupc/SCupc SM OS 1m duplex
205 Kč –7 %
157,85 Kč bez DPH
191 Kč / ks
SAP37SOL70234119
Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS 2m duplex
215 Kč –7 %
166,12 Kč bez DPH
201 Kč / ks
SAP37SOL70232129
Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex
205 Kč –7 %
157,85 Kč bez DPH
191 Kč / ks
SAP37SOL70232119
Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex
215 Kč –7 %
166,12 Kč bez DPH
201 Kč / ks
SAP37SOL70231129
Patch kabel Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex
205 Kč –7 %
157,85 Kč bez DPH
191 Kč / ks
SAP37SOL70231119
Optický kabel 10m Kruger&Matz KM1222 toslink-toslink
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / ks
SAP3701001
Optický kabel 1m Kruger&Matz KM0319 toslink-toslink
92,56 Kč bez DPH
112 Kč / ks
SAP3701000
PremiumCord Kabel Toslink M/M, OD:6mm, Gold design 2m
164 Kč –22 %
105,79 Kč bez DPH
128 Kč / ks
SWS398947
PremiumCord Kabel Toslink M/M, OD:4mm, 10m
290 Kč –16 %
201,65 Kč bez DPH
244 Kč / ks
SWS398944
PremiumCord Kabel Toslink M/M, OD:4mm, 1,5m
182 Kč –34 %
100 Kč bez DPH
121 Kč / ks
SWS398943
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT51006033
Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m
151,24 Kč bez DPH
183 Kč / ks
296010319305
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m
347,11 Kč bez DPH
420 Kč / ks
SWS455513
PremiumCord Kabel Toslink M/M, OD:4mm, 5m
157,85 Kč bez DPH
191 Kč / ks
296030851
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 15m
ZDARMAZDARMA 871 Kč –2 %
704,13 Kč bez DPH
852 Kč / ks
SWS455700
DROP 16vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 11 946 Kč –17 %
8 195,04 Kč bez DPH
9 916 Kč / cívka/500m
5026102020
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m
209,09 Kč bez DPH
253 Kč / ks
SWS455611
Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-1M-D
198 Kč –5 %
155,37 Kč bez DPH
188 Kč / KS
ED10102175
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 30m PNT51006036
DROP 8vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 7 594 Kč –17 %
5 209,09 Kč bez DPH
6 303 Kč / cívka/500m
5026102016
UBNT Fiber Cable 200 [60m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]
ZDARMAZDARMA 2 528 Kč –2 %
2 049,59 Kč bez DPH
2 480 Kč / KS
ED1015795
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
ZDARMAZDARMA 751 Kč –4 %
596,69 Kč bez DPH
722 Kč / KS
ED1017270
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m
265,29 Kč bez DPH
321 Kč / ks
SWS455512
Optický kabel DROP , FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT5100603
Optický kabel LEXI-Net 24 vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
21,49 Kč bez DPH
26 Kč / ks
PNT512030
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT51006030
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006034
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006032
Kabel síťový prodlužovací 230V 1m, černý (pro zdroj, monitor)
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / ks
PNT1090330
Kabel sítový 230V 1,8m (pro zdroj, monitor)
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / ks
PNT109030
UBNT Fiber Cable 300 [90m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]
ZDARMAZDARMA 3 380 Kč –1 %
2 766,12 Kč bez DPH
3 347 Kč / KS
ED1015794
Kabel síťový prodlužovací 230V 16A (IEC320-C19/C20) 2m (pro zdroj, monitor)
158,68 Kč bez DPH
192 Kč / ks
PNT1090351
Kabel síťový prodlužovací 230V 16A (IEC320-C19/C20) 3m (pro zdroj, monitor)
195,04 Kč bez DPH
236 Kč / ks
PNT1090352
Kabel síťový prodlužovací 230V 1,8m (pro zdroj, monitor)
58,68 Kč bez DPH
71 Kč / ks
PNT109033

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení