Síťové kabely (Optické kabely)

Nejprodávanější

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m
 
439 Kč / ks
(362,81 Kč bez DPH)
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m
 
415 Kč / ks
(342,98 Kč bez DPH)
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m
 
266 Kč / ks
(219,83 Kč bez DPH)
Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m
Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m
Skladem (10 ks)
296010319305
 
171 Kč / ks
(141,32 Kč bez DPH)
Kabel síťový 230V 3m (pro zdroj. monitor)
 
191 Kč / ks
(157,85 Kč bez DPH)
Kabel síťový 230V k počítači 2m, IEC konektor do úhlu 90°
 
72 Kč / ks
(59,50 Kč bez DPH)
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 30m
 
15 Kč / ks
(12,40 Kč bez DPH)
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125, G.657A1 samonosný, tah 500N, Black Plášť 77m
 
12 Kč / ks
(9,92 Kč bez DPH)
SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW update
ZDARMAZDARMA 1 934 Kč –6 %
Původně: 1 934 Kč  (–6 %)
1 817 Kč / ks
(1 501,65 Kč bez DPH)
DROP 8vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 7 317 Kč –17 %
Původně: 7 317 Kč  (–17 %)
6 073 Kč / cívka/500m
(5 019,01 Kč bez DPH)
47 položek celkem

Cena

929516
1929516

Značky

Položek k zobrazení: 47
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m
362,81 Kč bez DPH
439 Kč / ks
SWS455492
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m
342,98 Kč bez DPH
415 Kč / ks
SWS455513
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m
219,83 Kč bez DPH
266 Kč / ks
SWS455610
Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m
141,32 Kč bez DPH
171 Kč / ks
296010319305
Kabel síťový 230V 3m (pro zdroj. monitor)
157,85 Kč bez DPH
191 Kč / ks
PNT109036
Kabel síťový 230V k počítači 2m, IEC konektor do úhlu 90°
59,50 Kč bez DPH
72 Kč / ks
PNT10903012
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 30m PNT51006036
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125, G.657A1 samonosný, tah 500N, Black Plášť 77m
9,92 Kč bez DPH
12 Kč / ks
PNT510045
SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW update
ZDARMAZDARMA 1 934 Kč –6 %
1 501,65 Kč bez DPH
1 817 Kč / ks
5400102028
DROP 8vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 7 317 Kč –17 %
5 019,01 Kč bez DPH
6 073 Kč / cívka/500m
5026102016
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006031
UBNT Fiber Cable 200 [60m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]
ZDARMAZDARMA 2 443 Kč –4 %
1 944,63 Kč bez DPH
2 353 Kč / KS
ED1015795
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3m
222,31 Kč bez DPH
269 Kč / KS
ED10101226
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m
ZDARMAZDARMA
573,55 Kč bez DPH
694 Kč / KS
ED1017270
PremiumCord Kabel Toslink M/M, OD:4mm, 5m
175,21 Kč bez DPH
212 Kč / ks
296030851
Gembird Kabel optický TosLink, 10m
200 Kč bez DPH
242 Kč / ks
296010319306
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT51006033
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 3m
ZDARMAZDARMA
592,56 Kč bez DPH
717 Kč / ks
SWS455696
MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m
ZDARMAZDARMA 698 Kč –0 %
576,03 Kč bez DPH
697 Kč / ks
SWS455693
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m
228,93 Kč bez DPH
277 Kč / ks
SWS455611
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m
269,42 Kč bez DPH
326 Kč / ks
SWS455558
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m
290,08 Kč bez DPH
351 Kč / ks
SWS455512
Optický kabel DROP , FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT5100603
Optický kabel LEXI-Net 24 vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
27,27 Kč bez DPH
33 Kč / ks
PNT512030
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - metráž PNT51006030
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006034
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m PNT51006032
Kabel síťový prodlužovací 230V 1m, černý (pro zdroj, monitor)
54,55 Kč bez DPH
66 Kč / ks
PNT1090330
DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 10 102 Kč –17 %
6 929,75 Kč bez DPH
8 385 Kč / cívka/500m
5026102018
DROP 12vl 2km SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 35 561 Kč –17 %
24 393,39 Kč bez DPH
29 516 Kč / cívka/2km
5026102017
DROP 4vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH
ZDARMAZDARMA 5 274 Kč –15 %
3 721,49 Kč bez DPH
4 503 Kč / cívka/500m
5026102014
Kabel 220V rozdvojka na 2x PC 220V 3pin(F) 2m
113,22 Kč bez DPH
137 Kč / ks
PNT1090411
HPE X240 10G SFP+ 1.2m DAC HP RENEW Cable JD096CR
ZDARMAZDARMA 3 063 Kč –18 %
2 080,99 Kč bez DPH
2 518 Kč / KS
ED460183
MikroTik XS+DA0003, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 3m
ZDARMAZDARMA
823,97 Kč bez DPH
997 Kč / KS
ED1017447
Kabel síťový 230V k magnetofonu se zahnutými konektory 2m
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / ks
PNT10905511
Kabel sítový 230V 1,8m (pro zdroj, monitor)
89,26 Kč bez DPH
108 Kč / ks
PNT109030
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
ZDARMAZDARMA
571,90 Kč bez DPH
692 Kč / KS
ED1017446
UBNT Fiber Cable 300 [90m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]
ZDARMAZDARMA 3 360 Kč –6 %
2 612,40 Kč bez DPH
3 161 Kč / KS
ED1015794
QNAP SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 1.5M
ZDARMAZDARMA 2 395 Kč –7 %
1 838,02 Kč bez DPH
2 224 Kč / ks
5400053761
QNAP SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M
ZDARMAZDARMA 2 879 Kč –12 %
2 083,47 Kč bez DPH
2 521 Kč / ks
5400053762
Kabel síťový prodlužovací 230V 16A (IEC320-C19/C20) 2m (pro zdroj, monitor)
185,95 Kč bez DPH
225 Kč / ks
PNT1090351
Kabel síťový prodlužovací 230V 16A (IEC320-C19/C20) 3m (pro zdroj, monitor)
240,50 Kč bez DPH
291 Kč / ks
PNT1090352
Kabel síťový prodlužovací 230V 1,8m (pro zdroj, monitor)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč / ks
PNT109033