Optické Patch kabely

Nejprodávanější

OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex
 
108 Kč / ks
(89,26 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
 
156 Kč / ks
(128,93 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m
 
203 Kč / ks
(167,77 Kč bez DPH)
Detail
 
163 Kč / ks
(134,71 Kč bez DPH)
Detail
 
145 Kč / ks
(119,83 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 7m
 
275 Kč / KS
(227,27 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5m
 
157 Kč / KS
(129,75 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
 
117 Kč / ks
(96,69 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 1m
 
167 Kč / ks
(138,02 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex
 
79 Kč / ks
(65,29 Kč bez DPH)
Detail
63 položek celkem

Cena

171512
1171512

Značky

Položek k zobrazení: 63
Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / ks
SWS433354
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex
65,29 Kč bez DPH
79 Kč / ks
SWS433461
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 0,5m bílý simplex
88,43 Kč bez DPH
107 Kč / ks
SWS433574
OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex
89,26 Kč bez DPH
108 Kč / ks
SWS433544
OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
96,69 Kč bez DPH
117 Kč / ks
SWS433543
OPTIX SC/APC-SC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
96,69 Kč bez DPH
117 Kč / ks
SWS433554
OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
97,52 Kč bez DPH
118 Kč / ks
SWS433603
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
97,52 Kč bez DPH
118 Kč / ks
SWS433575
OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex
102,48 Kč bez DPH
124 Kč / ks
SWS433604
OPTIX SC/APC-SC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex
102,48 Kč bez DPH
124 Kč / ks
SWS433555
OPTIX SC/APC-SC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 3m bílý simplex
109,09 Kč bez DPH
132 Kč / ks
SWS433557
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 3m bílý simplex
109,09 Kč bez DPH
132 Kč / ks
SWS433577
OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
109,09 Kč bez DPH
132 Kč / ks
SWS433006
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
113,22 Kč bez DPH
137 Kč / ks
SWS433280
Nahoru
Další produkty