HPE ANW 10G LR SFP+ LC 10km SMF C-XCVR

Kód: HPNS2P31A
Značka: HP Enterprise
24 570 Kč / ks 20 305,79 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.

Popis

10G SFP+ transceiver 10Gb LR SFP+ LC, 10km, Singlemode

Rozměry (H x W x D)1.3 x 1.3 x 5,6 cm

Váha15 g


Kód produktu: HPNS2P31A
Part no.: S2P31A
EAN: HPNS2P31A