Servis počítačů a elektroniky

Poskytujeme profesionální, rychlý a především kvalitní pozáruční servis stolních počítačů, notebooků, mobilních telefonů a elektroniky. Spolupracujeme s předními odborníky v oblasti hardwaru. Již přes 10 let se věnujeme správě počítačových systémů – Windows, Linux, OS X, BSD.

jirno-servis

zrychleni-pc
Zrychlení počítače

Vyčistíme Váš počítač od škodlivého softwaru a virů tak, aby Vaše PC fungovalo správně a bylo rychlé. Zabezpečíme Váš počítač pro další používání, v případě potřeby navrhneme upgrade hardwaru pro dostání z vašeho PC maximum. Provádíme optimalizaci výkonu, aktualizace, instalace a nastavení operačních systémů.

odbornici

Svěřte svůj počítač do rukou odborníků

Díky dlouholeté praxi a bohatým zkušenostem Vám vždy nabídneme to nejlepší řešení problému. Před každou opravou provádíme diagnostiku závady počítače. Po provedení diagnostiky s Vámi zkonzultujeme možnosti servisu počítače vč. cenové nabídky a časové náročnosti. Vždy tak budete předem vědět, jaká bude cena opravy Vašeho počítače.

Svěřte svůj počítač do rukou odborníků s tisíci spokojených zákazníků, a nespoléhejte se na nedůvěryhodné "garážové" opraváře. 

Servis poskytujeme jak pro malé a střední firmy, tak pro koncové zákazníky.

 

Najdete nás na adrese:
Jablunkovská 110
73961 Třinec

sipka-down1