Servis počítačů a elektroniky

Poskytujeme profesionální, rychlý a především kvalitní pozáruční servis stolních počítačů, notebooků, mobilních telefonů a elektroniky. Spolupracujeme s předními odborníky v oblasti hardwaru. Již přes 10 let se věnujeme správě počítačových systémů – Windows, Linux, OS X, BSD.

jirno-servis

zrychleni-pc
Zrychlení počítače

Vyčistíme Váš počítač od škodlivého softwaru a virů tak, aby Vaše PC fungovalo správně a bylo rychlé. Zabezpečíme Váš počítač pro další používání, v případě potřeby navrhneme upgrade hardwaru pro dostání z vašeho PC maximum. Provádíme optimalizaci výkonu, aktualizace, instalace a nastavení operačních systémů.

odbornici

Svěřte svůj počítač do rukou odborníků

Díky dlouholeté praxi a bohatým zkušenostem Vám vždy nabídneme to nejlepší řešení problému. Před každou opravou provádíme diagnostiku závady počítače. Po provedení diagnostiky s Vámi zkonzultujeme možnosti servisu počítače vč. cenové nabídky a časové náročnosti. Vždy tak budete předem vědět, jaká bude cena opravy Vašeho počítače.

Svěřte svůj počítač do rukou odborníků s tisíci spokojených zákazníků, a nespoléhejte se na nedůvěryhodné "garážové" opraváře. 

Servis poskytujeme jak pro malé a střední firmy, tak pro koncové zákazníky.

 

Najdete nás na adrese:
Jablunkovská 110
73961 Třinec

sipka-down1
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení