HPE ANW 10G SR SFP+ LC 400m OM4 C-XCVR

Kód: HPNS2P30A
Značka: HP Enterprise
9 040 Kč / ks 7 471,07 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.

Popis

10G SFP+ transceiver 10Gb SR SFP+ LC, 400m,Multimode, OM4pro vybrané Aruba Instant On switche

Rozměry (H x W x D)1.3 x 1.3 x 5,6 cm

Váha21 g


Kód produktu: HPNS2P30A
Part no.: S2P30A
EAN: HPNS2P30A