Ergonomická kancelářská židle WISDOM, černý plast, tmavě šedá
Kód: KZD1053406Související produkty
Detailní popis produktu
Kód produktu: KZD1053406
EAN: 0735745932957
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 0735745932957 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Hmotnost: | 18.2 kg |
| Výška sedáku: | 53.5 cm |
| Područky: | ano 4D (nahoru/ dolů, dopředu/ dozadu, úhlově, k sobě/ od sebe) |
| Hloubka: | 60 cm |
| Mechanika: | synchronní |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
