Herní židle MRacer koženka, bílo-růžová
Kód: KZD1049129Kapcsolódó termékek
Herní křeslo Genesis NITRO 440 G2, černo-šedá tkanina
Skladem
(17 db)
€139,38 ÁFA nélkül
€168,65
herní židle DXRacer MASTER tmavě šedá, látková
Skladem
(56 db)
€393,61 ÁFA nélkül
€476,27
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Šedé
Skladem
(20 db)
€195,45 ÁFA nélkül
€236,49
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0735745932278 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 61,5-69 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
