LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

Kód: SWS530790
Značka: LANBERG
68 Kč / ks 56,20 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení
Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

Detailní informace

Detailní popis produktu

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: DUPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: < 0,20 dB Zpětná ztráta: > 60 dB Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 10 mm Barva: Žlutá Délka kabelu: 1m
Kód produktu: SWS530790
Part no.: FO-SASA-SD11-0010-YE
EAN: 5901969430929

Doplňkové parametry

Kategorie: SC - SC
Barva (kabel): Žlutá
Délka (kabel): 55cm - 1m
Výrobce (kabel): Lanberg
Opletení (kabel): Ne
Konektor 1 (kabel): SC
Konektor 2 (kabel): SC
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Dodavatel: SWS a. s.