ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D

Kód: 50100097
Značka: ZYXEL
2 230 Kč / ks 1 842,98 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.

- Gigabitová rychlost a flexibilita
- Možnost výměny za provozu
- Kompaktní velikost a vysoká hustota portů
- Splňuje průmyslové standardy
- Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement)
- Jedno napájecí napětí +3.3V
- Nízký ztrátový výkon

Výhody

Gigabitová rychlost a flexibilita
Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.

Malá velikost a vysoká hustota portů
SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám – to vše za dostupnou cenu.

Kompatibilní s průmyslovými standardy
SFP transceivery od firmy ZyXEL jsou kompatibilní se standardem IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňují snadnou spolupráci i s zařízeními jiných výrobců, které splňují tyto standardy.

Vlastnosti

Citlivost optického přijímače
-17 dBm

Vlnová délka
850nm

Konektor
LC

Přenosová vzdálenost podle specifikace optického kabelu
62.5um MMF: 220 m
50um MMF: 550 m

Funkční rozsah
Napájecí napětí: 3.15~3.45 V
Maximální proud: 300mA

Bezpečnostňí certifikáty
Class 1 Laser
21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant
CSA
TUV

Rozměry
56 (délka)x 13.4 (šířka)x 12.46 (výška) mm

Provozní podmínky
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Skladovací teplota: -40°C ~ 85°C
Vlhkost: 5% - 95%


Kód produktu: 50100097
Part no.: 91-010-204001B
EAN: 4718937510344

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické moduly
Dodavatel: AT Computers a.s.