Allied Telesis 100FX SM BiDi SFP AT-SPFXBD-LC-15

Kód: 502545893
3 839 Kč / ks 3 172,73 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.

AT-SPFXBD-LC-15

100BaseFX, TX=1510nm, Single-mode BiDi fibre SFP

odkaz na stránky výrobce:


Kód produktu: 502545893
Part no.: AT-SPFXBD-LC-15
EAN: 767035188232

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické moduly
Dodavatel: AT Computers a.s.