Allied Telesis AT-MMC200LX/SC-960

Kód: 502511131
7 511 Kč / ks 6 207,44 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.

Allied Telesis AT MMC200LX/SC - konvertor médií s optickými vlákny - 100Mb LAN - kompatibilní s TAA

Provedení: Externí

Typ kabeláže: 10Base-T,100Base-TX,100Base-LX,100Base-SC
Přenosová rychlost dat: 100 Mbps
Optická vlnová délka: 1310 nm

Max. přenosová vzdálenost: 15 km
Napájení: DC 12 V

Rozměry: 56 x 21 x 101 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 170 g


Kód produktu: 502511131
Part no.: AT-MMC200LX/SC-960
EAN: 767035221663

Doplňkové parametry

Kategorie: Média konvertory
Konektor DisplayPort: Ne
Konektor HDMI: Ne
Obsahuje switch: Ne
Optika: Ano
Počet LAN portů: 1
POE: Ne
Rychlost LAN max.: 100 Mbps
HDMI (počet): 0 ks
DP (počet): 0 ks
Dodavatel: AT Computers a.s.