Allied Telesis AT-DMC1000/LC

Kód: 502511685
9 950 Kč / ks 8 223,14 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.

Počítačová síť
Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s
Vstupní rozhraní převodníku 1000Base-T
Výstupní rozhraní převodníku 1000Base-SX
Přenosová rychlost sítě Ethernet 1000 Mbit/s
Rychlost přeposílání paketů (10 Gbps) 1488000 pps
Rychlost přeposílání paketů (100 Gbps) 148800 pps
Rychlost přeposílání paketů (1 Gbps) 14880 pps
Auto MDI/MDI-X Ano
Mezní poměr Ano
Duplexní systém Full,Half
Podporované kabelové typy Fiber
Možnosti připojení
Konektor pro optická vlákna LC
Napájecí konektor Ano
Výkon
Maximální přenosová vzdálenost 550 m
Vlnová délka 850 nm
Struktura režimu vlákna Multi-mode
Vzhled
Interní Ne
Obsah balení
AC adaptér Ano
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) 0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T) -15 - 65 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost 5 - 95 %
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) 5 - 95 %
Provozní nadmořská výška 0 - 3048 m
Hmotnost a rozměry
Šířka 31.8 mm
Hloubka 91.4 mm
Výška 21.6 mm
Hmotnost 113.39 g


Kód produktu: 502511685
Part no.: AT-DMC1000/LC-50
EAN: 502511685

Doplňkové parametry

Kategorie: Média konvertory
Dodavatel: AT Computers a.s.