OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

Kód: SWS433048
Značka: Opticord
175 Kč / ks 144,63 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace. Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45. Typ vlákna: MM, 50/125, OM2 Konektory: LC-LC Broušení: UPC-UPC Barva: Oranžová Armorování: NE Plášť: LSZH Průměr: 3mm Délka: 3m Provedení: Duplex Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Kód produktu: SWS433048
Part no.: 1132
EAN: 8595589811328

Doplňkové parametry

Kategorie: LC - LC
Barva (kabel): Oranžová
Délka (kabel): 2,1m - 3m
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): LC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord
Dodavatel: SWS a. s.