HP Color LaserJet 1x550 A3 zásobník na 1x550 listů pro CLJ M751n, M856dn, M856x, M776dn, M776z, M776zs, E75245dn, E85055
Kód: ED719514Související produkty
ZDARMAZDARMA
HP Security Manager 3yr License E-LTU
Na objednávku
890,91 Kč bez DPH
1 078 Kč
Xerox WORKPLACE SUITE 1000 WORKFLOW CONNECTOR
Na objednávku
392 548,76 Kč bez DPH
474 984 Kč
Detailní popis produktu
Zásobník papíru HP LaserJet na 550 listů
Parametry
| Vlastní formáty médií | 148 x 148 až 320 x 457,2 mm |
|---|---|
| Hardwarová kompatibilita | HP Color LaserJet Enterprise M751n, HP Color LaserJet Enterprise M751dn, HP Color LaserJet Enterprise M856dn, HP Color LaserJet Enterprise M856x, HP Color LaserJet Managed E75245dn, HP Color LaserJet Managed E85055dn, HP Color LaserJet Ent MFP M776dn, HP Color LaserJet Ent Flow MFP M776z, HP Color LaserJet Ent Flow MFP M776zs |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 556 x 584 x 129 mm |
| Hmotnost | 10,2 kg |
| Obsah balení | Zásobník papíru na 550 listů HP LaserJet; Instalační příručka; Záruční informace |
| Záruka | 90denní záruka pouze na díly. Možnosti záruky a podpory se liší v závislosti na produktu, zemi a místních zákonech. Podrobnosti o oceňovaných službách podpory a servisu společnosti HP, které jsou dostupné ve vaší oblasti, získáte na stránce hp.com/support nebo u svého smluvního dodavatele. (záruční kód 3R; ID záruky A065) |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED719514
Part no.: T3V27A
EAN: 193808322327
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní (příslušenství k laser. tiskárnám) |
|---|---|
| EAN: | 193808322327 |
| Typ příslušenství: | Vstupní příslušenství |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Xerox LEFT HAND SHELF KIT pro AltaLink B80xx
Na objednávku
766,12 Kč bez DPH
927 Kč
Xerox Versalink B7130 Initialisation Kit Sold
Skladem
(1 ks)
12 317,36 Kč bez DPH
14 904 Kč
