HP 201A Black LJ Toner Cartridge, CF400A (1,420 pages)
Kód: ED692749Související produkty
Double pack Toner Black pro Epson AL-C3900 30K
Na objednávku
3 944,63 Kč bez DPH
4 773 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB komp. s Canon MF752 CRG069H YE
Skladem
(2 ks)
1 244,63 Kč bez DPH
1 506 Kč
ZDARMAZDARMA
TB toner for Xerox B225/230/235 TX-B230AN BK new
Na dotaz (není skladem)
852,07 Kč bez DPH
1 031 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB kompatibilní s HP M880 CF300A, Černá, reman.
Na objednávku
1 203,31 Kč bez DPH
1 456 Kč
ZDARMAZDARMA
TB cartidge for HP Color LJ Pro 3202 W2193X MA
Na dotaz (není skladem)
1 203,31 Kč bez DPH
1 456 Kč
Toner TB kompatibilní s Canon TC-045CXN, Cyan, 2200,new
Skladem
(4 ks)
250,41 Kč bez DPH
303 Kč
Detailní popis produktu
HP 201A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 420 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 100 x 986 x 1 254 mm |
| Hmotnost | cca 0,53 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,75 kg |
| Hmotnost palety | 245,5 kg |
| Množství na paletě | 300 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 24 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692749
Part no.: CF400A
EAN: 888793237946
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 888793237946 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Černá cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Toner TB kompatibilní s Canon TC-045YXN,Yellow, 2200, new
Skladem
(3 ks)
250,41 Kč bez DPH
303 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB kompatibilni s HP CF362X, yellow,new
Na objednávku
667,77 Kč bez DPH
808 Kč
Toner Cartridge Yellow pro Epson WorkForce AL-C300
Na objednávku
5 844,63 Kč bez DPH
7 072 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB kompatibilní s C5750 TO-C5750YN YE 100%, new
Na objednávku
490,91 Kč bez DPH
594 Kč
Toner TB kompatibilní s Canon MF461 CRG070H,BK new
Skladem
(10 ks)
1 801,65 Kč bez DPH
2 180 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB kompatibilní s OKI C301 TO-C301MN MA
Skladem
(6 ks)
457,02 Kč bez DPH
553 Kč
