HIKSEMI Flash Disk 32GB Classic, USB 2.0 (R:10-20 MB/s, W:3-10 MB/s)
Kód: ED480796Související produkty
VERBATIM Flash Disk 8GB Store 'n' Go PinStripe, černá
Skladem
(54 KS)
117,36 Kč bez DPH
142 Kč
SanDisk Flash Disk 16GB Cruzer Blade, USB 2.0, zelená
Skladem
(99 KS)
238,84 Kč bez DPH
289 Kč
Transcend 16GB JetFlash 380S, USB 2.0/micro USB flash disk, OTG, malé rozměry, stříbrně obarvený kov
Na objednávku
191,74 Kč bez DPH
232 Kč
Detailní popis produktu
HIKSEMI CLASSIC USB 2.0
CLASSIC USB flash disk rozšiřuje úložnou kapacitu pro zařízení a realizuje rychlý, stabilní a snadný přenos dat.
- Vysoká rozšiřitelnost
- Kovový design
- Vysoká kompatibilita souborů

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 32 GB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 10-20 / 3-10 MB/s |
| Rozměry | 38 x 12 x 4.5 mm |
| Váha | 8 g |
Kód produktu: ED480796
Part no.: HS-USB-M200(STD)/32G/NEWSEMI/WW
EAN: 6974202726812
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB 2.x |
|---|---|
| EAN: | 6974202726812 |
| Verze USB: | 2.0 |
| Kapacita uložiště: | 32 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
HIKSEMI Flash Disk 4GB Cap, USB 2.0 (R:10-20 MB/s, W:3-10 MB/s)
Skladem
(99 KS)
71,90 Kč bez DPH
87 Kč
ADATA Flash Disk 32GB UV220, USB 2.0 Dash Drive, černá/modrá
Skladem
(1 KS)
170,25 Kč bez DPH
206 Kč
Nedis FDRIU3128BK - Flash disk USB 3.0 | 128 GB | Čtení 80 MB/s / zápis 10 MB/s | Černá barva
Na objednávku
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
