ENDORFY Ventilátor Fluctus 120 PWM ARGB, 120mm, černá
Kód: ED557835Detailní popis produktu
Endorfy Fluctus 120 PWM ARGB
Kvalitní tichý ventilátor s měnitelnými barvami LED podsvícení a řízením rychlosti otáček pomocí PWM signálu. FDB ložisko zajistí bezproblémový chod a dlouhou životnost ventilátoru. Pro napájení slouží 4-pin PWM a 3-pin ARGB konektor. Zároveň je díky přídavnému konektoru možné propojit a synchronizovat několik ventilátorů mezi sebou.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Chlazení | |
| Druh ložiska | FDB |
| PWM regulace | ano |
| Rozměr ventilátoru | 120 mm |
| Určení chladiče | pro skříň |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá - bílá |
| Rozměry | 120 x 120 x 25 mm |
| Hmotnost | 144 g |
| Barva podsvícení | RGB |
Kód produktu: ED557835
Part no.: EY4A002
EAN: 5903018665955
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace, ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 5903018665955 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Do PC skříně |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
