22'' LG LED 22XE1J-B - FHD,IPS,1500cd,WOS,24/7

Kód: 20802700102
Značka: LG
101 162 Kč / ks 83 604,96 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.

Vysoká viditelnost v jasném prostředí
S jasem 1 500 nitů se 22XE1J může pochlubit vysokou viditelností i v jasném prostředí. Navíc jeho jasná viditelnost může poskytnout různé informace i těm, kteří nosí polarizační sluneční brýle.

Univerzální velikost obrazovky 21,5 palce
Malá a lehká velikost 21,5 palce umožňuje flexibilní použití v různých prostorách. Displej můžete nainstalovat různými způsoby, což umožňuje vysoké využití pro malé a střední podniky (SMB) až po velké podniky.

Zabezpečené krytí s designem IP56
Displej je utěsněn v provedení IP56 pro spolehlivý provoz. Je navržen tak, aby byl nejen voděodolný, ale také odolný vůči povětrnostním vlivům proti škodlivým účinkům slunce, deště, sněhu, prachu a větru, což je základní vlastnost pro venkovní použití.

Široký rozsah provozních teplot
22XE1J lze použít v širokém rozsahu provozních teplot, což má za následek méně omezení pro venkovní instalaci.

Konformní povlak
Conformal Coating zlepšuje spolehlivost obvodové a napájecí desky tím, že je chrání před prachem, železným práškem, vlhkostí atd.

Inteligentní ovládání jasu
Jas obrazovky se automaticky nastavuje v závislosti na okolním osvětlení. Jas je zvýšen ve světle pro lepší viditelnost, zatímco ve tmě je snížen pro efektivní řízení spotřeby.

Vysoký výkon s webOS
Quad Core SoC může provádět několik úloh současně bez samostatného přehrávače médií. Platforma webOS 4.1 navíc zvyšuje uživatelské pohodlí pomocí intuitivního uživatelského rozhraní a jednoduchých nástrojů pro vývoj aplikací.

Snadná distribuce obsahu & Aktualizace SW
22XE1J je vybaven vestavěným Wi-Fi, Bluetooth, Beacon, což usnadňuje bezdrátovou distribuci obsahu a aktualizaci firmwaru. Zejména pomocí Beacon a BLE (Bluetooth Low Energy) může manažer obchodu provádět různé propagační aktivity, jako je poskytování propagačních kuponů nebo informací o produktech návštěvníkovi v reálném čase.

Web Monitoring
Jedná se o webové monitorovací řešení, které uživateli poskytuje snadné ovládání. Umožňuje uživatelům mít plný přístup odkudkoli a kdykoli ze svého mobilního telefonu a počítače, pokud jsou připojeni k síti a zároveň mají přístup k aktuálním i minulým datům. Umožňuje uživatelům monitorovat jednotku, provádět jakékoli úpravy a ovládat ji na dálku v reálném čase.

Jednoduchý reklamní pomocník společnosti LG, Promota
Pomocí aplikace LG Promota, kterou si můžete stáhnout do mobilního zařízení, můžete snadno vytvořit svůj vlastní obsah displeje. S Promota můžete přidávat text a obrázky, abyste vytvořili online profil pro svou firmu, stejně jako doručovat informace, jako jsou novinky o událostech, sezónní menu, akce a ještě více, svým zákazníkům a zároveň doporučovat snadno použitelné šablony relevantní pro vaše odvětví.

Služba LG ConnectedCare v reálném čase
Údržba je snadná a rychlá s volitelnou službou LG ConnectedCare, cloudovým řešením poskytovaným společností LG. Vzdáleně spravuje stav displejů na klientských pracovištích pro diagnostiku poruch a služby dálkového ovládání, čímž podporuje stabilní provoz podniků klientů.


Kód produktu: 20802700102
Part no.: 22XE1J-B.AEU
EAN: 8806091435668

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotykové
Barva: Černá
Dotyková obrazovka: Ne
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
Hmotnost (kg): 8,3
Konektor HDMI: Ano
Konektor USB: Ano
Model: 22XE1J-B.AEU
Modelová řada: LG
Montáž na stěnu: ano
Počet pixelů na šířku: 1920
Počet pixelů na výšku: 1080
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ano
Rozlišení (šxv): 1920x1080 (Full HD)
Rozměry (ŠxVxH mm): 557,3x319,8x65
Úhlopříčka: 22"
Úhlopříčka přesná ("): 21,5
VESA standard: Ano
Záruka: 3 Roky
Způsob použití: Komerční
Kontrast (statický): 1000:1
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Doba provozu: 24/7
Senzor okolního světla: Ano
Verze HDMI: Verze 1.4
Barevná hloubka: 16,7 milionu
Spotřeba energie (W): 85
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Hmotnost rozsah (kg): od 5,1 do 10 kg
Konektor LAN RJ-45: Ano
Výkon repro (W): 10 W
Dodavatel: AT Computers a.s.