DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Code: SAPC1080HDCVI2M20GRelated products
DI-WAY Venkovní IR Dome WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 2xArray, 25m
Skladem
(12 pcs)
€65,54 excl. VAT
€79,30
DI-WAY HDCVI venkovní IR dome kamera 720P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(1 pcs)
€28,12 excl. VAT
€34,02
DI-WAY Vnitřní IR kamera 1200TVL varifocal bílá
Skladem
(3 pcs)
€57,58 excl. VAT
€69,67
DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m
Skladem
(8 pcs)
€123,12 excl. VAT
€148,97
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 3,6mm, Array, 20m
Skladem
(2 pcs)
€55,76 excl. VAT
€67,47
DI-WAY HDCVI venkovní Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(13 pcs)
€53,10 excl. VAT
€64,25
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDPTT-720/4/ WIFI
Skladem
(18 pcs)
€60,14 excl. VAT
€72,77
Kamera Ubiquiti Networks G6 Pro 360 IP, venkovní, 12MP, černá
Skladem
(15 pcs)
€424,02 excl. VAT
€513,07
Kamera Ubiquiti Networks UniFi Video Camera G5 Bullet 5MP
Skladem
(50 pcs)
€114,39 excl. VAT
€138,41
Product detailed description
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal Autofocus- 1/2.9" 2.0Megapixel CMOS
- 1920*1080@50 fps/1920*1080@60 fps
- Vysoká rychlost, přenos na velké vzdálenosti v reálném čase
- Den/Noc (ICR), AWB, AGC, BLC
- 2.8 - 12mm varifocal objektiv autofocus
- Max IR LED dosvit: 20m, Smart IR
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/2.9" 2.0Megapixel CMOS |
| Efektivní pixely | 1920(H)×1080(V) |
| Elektronická klapka | PAL:1/50s~1/100,000s;NTSC: 1/50s~1/100,000s |
| Snímková frekvence | 1920*1080@50 fps/1920*1080@60 fps |
| Synchronizace | Interní |
| Min. Iluminace | 0.01Lux@F1.2(0Lux IR LED on) |
| Video výstup | 1-kanál BNC HDCVI video výstup ve vysokém rozlišení |
| Vlastnosti kamery | |
| Max IR LED dosvit | 20m, Smart IR |
| Den/Noc | Auto(ICR)/B&W/Color |
| Redukce šumu | 2D/3D |
| OSD Menu | Podporuje |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 - 12mm varifocal objektiv Autofocus |
| Obecně | |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | Max 3.5W |
| Pracovní prostředí | -30°C~+60°C/ méně než 95%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 300m přes 75-5 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Ostatní | Šroubky, hmoždinky |
Kód produktu: SAPC1080HDCVI2M20G
Part no.: C1080HDCVI2M20G
EAN: C1080HDCVI2M20G
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C1080HDCVI2M20G |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 pcs)
€93,18 excl. VAT
€112,75
Kamera Ubiquiti Networks G6 Pro Bullet IP, venkovní, 8MP, Černá
Skladem
(8 pcs)
€408,36 excl. VAT
€494,11
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 2,8-12mm, 3xArray, 40m
Skladem
(7 pcs)
€87,15 excl. VAT
€105,45
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 960P, 3,6mm, 20m
Skladem
(1 pcs)
€53,94 excl. VAT
€65,27
