DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/6/35
Code: SAPCA800635Related products
DI-WAY HDCVI venkovní Bullet kamera 1080P, 2,8-12mm, 2xArray, 40m
Skladem
(23 pcs)
€122,07 excl. VAT
€147,70
DI-WAY Venkovní IR Dome WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 2xArray, 25m
Skladem
(12 pcs)
€65,95 excl. VAT
€79,80
DI-WAY HDCVI venkovní Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(13 pcs)
€53,44 excl. VAT
€64,66
DI-WAY IP metal IR dome kamera 3mpx, H.265, 6mm, 30x LED 20m
Skladem
(4 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€253,12 excl. VAT
€306,28
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(8 pcs)
€67,31 excl. VAT
€81,44
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/6/35POE
Skladem
(8 pcs)
€91,88 excl. VAT
€111,17
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 pcs)
€8,45 excl. VAT
€10,22
Product detailed description
Venkovní analogová kamera AWS-800/6/35Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
- Dosvit : 35m
- Objektiv : 6mm
- Rozlišení : 800 Sony 1.3 pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie |
Kód produktu: SAPCA800635
Part no.: CA800635
EAN: CA800635
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800635 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI venkovní IR dome kamera 720P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(1 pcs)
€28,30 excl. VAT
€34,24
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 3,6mm, Array, 20m
Skladem
(2 pcs)
€56,12 excl. VAT
€67,90
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m
Skladem
(6 pcs)
€62,87 excl. VAT
€76,07
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 pcs)
€106,32 excl. VAT
€128,65
DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m
Skladem
(8 pcs)
€123,90 excl. VAT
€149,92
