DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2x Array, 30m, POE
Code: SAPCDR1080330GPOERelated products
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDPTT-720/4/ WIFI
Skladem
(18 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m, 3x Array
Skladem
(19 pcs)
€52,62 excl. VAT
€63,67
DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m
Skladem
(1 pcs)
€56,73 excl. VAT
€68,64
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 3,6mm, 40m
Skladem
(1 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
DI-WAY Digital IP venkovní Varifocal IR Dome kamera 1080P, 2,8-12 mm, 3xArray, 40m, POE
Skladem
(1 pcs)
€101,92 excl. VAT
€123,32
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 4x Array
Skladem
(10 pcs)
€69,72 excl. VAT
€84,36
Product detailed description
DI-WAY 2 Mpx IP venkovní IR Bullet kamera 1 080 p , 3,6mm, 2x Array, 30m- 1/2.9" 2M SONY Exmor CMOS Sensorp výstup obrazu v reálném čase
- Využívá pokročilou technologii video komprese H.265 i H.264, z velkým kompresním poměrem, Výstup Dual Streamu
- Den&Noc(ICR)- přechod do černobílého zobrazení
- Dual Stream
- 3D/2D DNR, WDR
- Smart IR ovladání
- 3.6mm objektiv
- Nová IR Array technologie, Noční vidění je mnohem zřetelnější, Max IR LED dosvit: 30m, 2x IR Array LED
- 360° držák s jednoduchou montáží
- IP66, DC 12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/2.9" 2M SONY Exmor CMOS Sensor |
| Citlivost | 0.01Lux@F1.2 (0Lux,IR on) |
| WDR | D-WDR |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Podpora webové prohlížeče | IE,firefox,google chrome |
| Standart Video Komprese | H.265 |
| Video Bitrate | 1Kbps~10Mbps nastavitelný, CBR/VBR |
| Max. Rozlišení Obrazu | 2688×1520 |
| Snímková frekvence | 15fps (2688×1520) 25fps (2048×1536) 30fps (1920×1080) |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přez klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 3.6mm objektiv |
| Den/Noc | Auto(ICR) |
| IR LED | 2x IR Array LED |
| IR dosvit | 30m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <4.5W |
| Proud | 380mA |
| Váha | 380 g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -40°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Přiložen držák,Šablona pro snadné upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Kód produktu: SAPCDR1080330GPOE
Part no.: CDR1080330GPOE
EAN: CDR1080330GPOE
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR1080330GPOE |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/8/35POE
Skladem
(19 pcs)
€68,26 excl. VAT
€82,59
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(8 pcs)
€67,31 excl. VAT
€81,44
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 pcs)
€48,93 excl. VAT
€59,20
DI-WAY Vnitřní analog IR kamera 1200TVL, černá, 3.6mm
Skladem
(1 pcs)
€43,77 excl. VAT
€52,96
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera 1/2.9" 1.0Mpixel, 3,6mm
Skladem
(2 pcs)
€40,61 excl. VAT
€49,14
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Skladem
(8 pcs)
€53,33 excl. VAT
€64,53
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDT-720/2,8-12/30ZO
Skladem
(10 pcs)
€98,49 excl. VAT
€119,17
