DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m
Code: SAPCDR1080340G-ODRelated products
DI-WAY HDCVI IR Smart Bullet kamera 1/3" 1Mpixel, 3,6mm
Skladem
(7 pcs)
€88,48 excl. VAT
€107,06
DI-WAY HDCVI venkovní IR kamera 720P, 3,6mm, 3xArray, 40m
Skladem
(26 pcs)
€33,96 excl. VAT
€41,09
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 42xLED, 30-40m
Skladem
(1 pcs)
€61,64 excl. VAT
€74,59
Product detailed description
DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m- 2M Pixely CMOS Senzor HD1080p výstup obrazu v reálném čase
- Využívá pokročilou technologii video komprese H.264, z velkým kompresním poměrem, Výstup Dual Streamu
- Den&Noc(ICR)- přechod do černobílého zobrazení
- Dual Stream
- AES
- CVBS výstup
- Smart IR ovladání
- 3.6mm objektiv
- Nová IR Array technologie, Noční vidění je mnohem zřetelnější, Max IR LED dosvit: 40m, 3x IR Array LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 2M Pixels CMOS Sensor |
| CVBS Výstup | podporuje |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Standart Video Komprese | H.264 |
| Video Bitrate | 32Kbps~8Mbps nastavitelný |
| Max. Rozlišení Obrazu | 1920×1080 |
| Snímková frekvence | 50Hz:25fps (1920×1080) 60Hz:30fps (1920×1080) |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přez klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 3.6mm objektiv |
| Den/Noc | ICR |
| IR LED | 3x IR Array LED |
| IR dosvit | 40m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <6W |
| Proud | 450mA |
| Váha | 600g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Šablona pro usnadnění upevnění kamery, šroubky, hmoždinky |
Videa k IP kameře na Youtube:
Změna IP adresy kamery DI-WAY v iCMS3 VIDEO
iCMS3 rozhraní DI-WAY kamer VIDEO
DI-WAY IP Kamera rozhraní přes web, 1.3 Mpx, 960P, 3,6 mm objektiv. VIDEO
Kód produktu: SAPCDR1080340G-OD
Part no.: CDR1080340G-OD
EAN: CDR1080340G-OD
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR1080340G-OD |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 pcs)
€106,32 excl. VAT
€128,65
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/6/35POE
Skladem
(8 pcs)
€91,88 excl. VAT
€111,17
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 4x Array
Skladem
(10 pcs)
€69,72 excl. VAT
€84,36
DI-WAY Vnitřní IR kamera 1200TVL varifocal bílá
Skladem
(3 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Skladem
(8 pcs)
€53,33 excl. VAT
€64,53
DI-WAY Vnitřní digitání kamera HDH-720/6/30POE
Skladem
(17 pcs)
€89,02 excl. VAT
€107,72
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Skladem
(24 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
