DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/3,6/25
Code: SAPCA800325Related products
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€253,12 excl. VAT
€306,28
DI-WAY HDCVI venkovní IR dome kamera 720P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(1 pcs)
€28,30 excl. VAT
€34,24
FERGUSON EYE 300 digitální kamera FHD 1080p WiFi 3,6mm MicroSD
Skladem
(8 pcs)
€66,19 excl. VAT
€80,09
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(4 pcs)
€52,62 excl. VAT
€63,67
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(8 pcs)
€67,31 excl. VAT
€81,44
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Skladem
(24 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/8/35POE
Skladem
(19 pcs)
€68,26 excl. VAT
€82,59
Product detailed description
Venkovní analogová kamera AWS-800/3,6/25Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
- Dosvit : 25m
- Objektiv : 3,6mm
- Rozlišení : 800 TVL Sony 1.3M pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800325
Part no.: CA800325
EAN: CA800325
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800325 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Digital IP venkovní Varifocal IR Dome kamera 1080P, 2,8-12 mm, 3xArray, 40m, POE
Skladem
(1 pcs)
€101,92 excl. VAT
€123,32
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 4x Array
Skladem
(10 pcs)
€69,72 excl. VAT
€84,36
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 960P, 3,6mm, 20m
Skladem
(1 pcs)
€54,28 excl. VAT
€65,68
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 3,6mm, 40m
Skladem
(1 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Skladem
(8 pcs)
€53,33 excl. VAT
€64,53
DI-WAY Vnitřní digitání kamera HDH-720/6/30POE
Skladem
(17 pcs)
€89,02 excl. VAT
€107,72
