DELL Pro Max 16 MC16250/U7-265H/16GB/512GB SSD/16" IPS FHD+/IR Cam & Mic/W11P/3Y ProSpt/šedá
Kód: SWSDLS01634Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWSDLS01634
Part no.: XT8DP
EAN: 5397321002994
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| EAN: | 5397321002994 |
| TPM chip (NTB): | Ano |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 2 |
| Replikátor portů (NTB): | Ano |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Lokalizace: | CZ+SK |
| Barva víka (NTB): | Šedá |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Thunderbolt (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Podpora AI: | Ano |
| Copilot+ PC: | Nespecifikováno |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1200 (FHD+) |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 265H |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| Velikost paměti (NTB): | 16 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 512 GB |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Operační systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 16" |
| Výrobce (NTB): | DELL |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Seriový port (NTB): | Ne |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ano |
| Hmotnost (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
