DELL Alienware 16 Aurora AC16250/U7 255HX/32GB/1TB SSD/RTX 5060/16" WQXGA/W11P/černá/3Y NBD
Kód: SWSDLS00205Detailní popis produktu
Alienware 16x Aurora AC16251 Intel Core Ultra 7 255HX (30MB, up to 5.2 GHz) 32GB (2x16GB) 4800MT/s DDR5 1TB SSD PCIe NVMe M.2 16.0" WQXGA (2560x1600) 240Hz ComfortViewPlus Nvidia GeForce RTX 5060 8GB 6 Cell 180W Power Cord MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 2x2 + Bluetooth McAfee+ Premium 1Yr Microsoft Office Trial RGB Backlit Keyboard Win 11 Pro 3Y Basic Onsite Interstellar Indigo Keyboard Alienware White Backlit Keyboard, English US Touchpad Multi-touch gesture Premium Precision touchpad with integrated scrolling Camera 720p at 30 fps HD camera, Dual-array microphones Audio and Speakers Stereo speakers, Realtek AL3204 Audio Controller, 2 W x 2 = 4 W total Ports 2 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports 1 USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® port with DisplayPort™ 1.4a ports 1 USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® port with Power Delivery 1 HDMI 2.1 port with Discrete Graphics Controller Direct Output 1 universal audio jack (RCA, 3.5 mm) 1 RJ45 Ethernet port, 1GbE 1 power-adapter port Dimensions & Weight Height (rear): 0.60 in. (15.20 mm) Height (peak): 0.89 in. (22.70 mm) Height (front): 0.73 in. (18.61 mm) Width: 14.05 in. (356.98 mm) Depth: 10.45 in. (265.43 mm) Starting weight: 5.49 lb (2.49 kg) Maximum weight: 5.68 lb (2.57 kg) 130W power adapter: 1.15 lb (0.52 kg) 180W power adapter: 1.25 lb (0.58 kg)Kód produktu: SWSDLS00205
Part no.: AC16251_ARLHX_008
EAN: 5397184990957
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| EAN: | 5397184990957 |
| TPM chip (NTB): | Ano |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 4 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Konvertibilní display (NTB): | Ne |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Lokalizace: | ENG anglická |
| Barva víka (NTB): | Černá |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| Thunderbolt (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Určení (NTB): | Herní |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Podpora AI: | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Rozlišení displeje (NTB): | 2560x1600 (WQXGA) |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 7 |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| Velikost paměti (NTB): | 32 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 1 TB |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Operační systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky NBD onsite |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 16" |
| Výrobce (NTB): | DELL |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ano |
| Hmotnost (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
