DEEPCOOL zdroj PL800D 800W, 120mm, 80 Plus Bronze
Kód: ED1808148Související produkty
ZDARMAZDARMA
Gembird Fornax 4000 ARGB/Midi Tower/Transpar./Bílá
Skladem
(1 ks)
1 044,63 Kč bez DPH
1 264 Kč
Fractal Design Pop Silent Black Solid/Midi Tower/Černá
Skladem
(20 ks)
1 680,17 Kč bez DPH
2 033 Kč
MSI MPG VELOX 300R AIRFLOW PZ/Midi Tower/Transpar./Bílá
Na dotaz (není skladem)
3 203,31 Kč bez DPH
3 876 Kč
Fractal Design Meshify 2 Compact Black Solid/Midi Tower/Černá
Skladem
(20 ks)
2 382,64 Kč bez DPH
2 883 Kč
Fractal Design Define 7 Mini Black Solid/Micro ATX/Černá
Skladem
(20 ks)
2 382,64 Kč bez DPH
2 883 Kč
MSI MAG VAMPIRIC 300R/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
2 651,24 Kč bez DPH
3 208 Kč
Fractal North XL (RC)/Midi Tower/Transpar./Černá
Skladem
(19 ks)
3 669,42 Kč bez DPH
4 440 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL PL800D
Řada PL800D aktualizuje nemodulární napájecí zdroje DeepCool o kabel 12VHPWR a uvádí je do souladu se standardem INTEL ATX 3.0. Tyto zdroje jsou certifikovány 80 PLUS Bronze, jsou vybaveny 120mm ventilátorem s hydro-ložiskem a zajistí stabilní napájení po mnoho let.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 800 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 2x (700 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (550 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (550 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (600 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 4x / 2x ( 450 mm + 100 mm + 100 mm + 100 mm) + 1x (100 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | V3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | 80 Plus Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Kód produktu: ED1808148
Part no.: R-PL800D-FC0B-EU-V2
EAN: 6933412721529
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 6933412721529 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ASUS TUF Gaming 1200W Gold/1200W/ATX/80PLUS Gold/Modular
Skladem
(4 ks)
4 876,03 Kč bez DPH
5 900 Kč
ZDARMAZDARMA
GEMBIRD FX 850W 80+ Bronze industrial
Skladem
(6 ks)
1 071,07 Kč bez DPH
1 296 Kč
CORSAIR SF850/850W/SFX/80PLUS Platinum/Modular/Bulk
Na objednávku
3 757,85 Kč bez DPH
4 547 Kč
ZDARMAZDARMA
In-Win zdroj IP-AD180-2, 180W, mini ITX
Na objednávku
758,68 Kč bez DPH
918 Kč
ZDARMAZDARMA
In Win TXF/300W/TFX/80PLUS Bronze
Skladem
(17 ks)
823,14 Kč bez DPH
996 Kč
