Club3D Kabel prodlužovací USB 3.2 Gen2 (M/F) 10Gbps, 5m
Kód: ED795144Související produkty
Tactical Pin4Fun Adapter USB-C/Lightning 0,1m Black/Red
Skladem
(3 KS)
124,79 Kč bez DPH
151 Kč
Tactical USB Nabíjecí Kabel pro Xiaomi Watch S3/S2/2 Pro/H1
Skladem
(2 KS)
170,25 Kč bez DPH
206 Kč
Club3D Adaptér aktivní DisplayPort 1.4 na HDMI HDR (M/M), 2m
Skladem
(3 KS)
567,77 Kč bez DPH
687 Kč
ZDARMAZDARMA
Qnap - USB 3.2 Gen2 10G 1.0m typeA to typeC
Skladem
(1 ks)
521,49 Kč bez DPH
631 Kč
Detailní popis produktu
USB 3.2 Predlžovací kábel typu A Gen2 10Gbps M/F 5m/16.40 stôp
Club 3D CAC-1411 je predlžovací kábel USB typu A na predĺženie a posilnenie signálu USB až do 5 m/16.4 ft. Je kompatibilný s rozhraním USB 3.2 Gen 2 s maximálnou rýchlosťou prenosu dát 10 Gb/s. Je kompatibilný s nižšími verziami, upozorňujeme, že špecifikácie budú obmedzené pripojeným zariadením.
- Konektor USB typu A samec 1 (pripojenie USB A k hostiteľovi, PC alebo mobilnému zariadeniu) a konektor USB A samica 1 (pripojenie k zariadeniu USB)
- Kompatibilný s USB 3.2 Gen2 s maximálnym prenosom dát 10 Gb/s, kompatibilný s nižšími verziami (USB 3.1/USB3.0/USB2.0)
- Podporuje maximálne 5 metrov alebo 16.vzdialenosť 40 stôp
- Podporuje nabíjanie s maximálnym prúdom 900 mA
- Napájanie zo zbernice USB nevyžaduje externé napájanie
- Jednosmerný len z muža na ženu
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| podpora operačného systému | Všetky |
| V krabici | uSB 3.2 Predlžovací kábel typu A Gen2 10Gbps M/F 5m/16.40 stôp |
| dostupné rozhrania | Vstup: USB 3.2 Gen2 typ A samec Výstup: USB 3.2 Gen2 typ A samica |
| veľkosť škatule | 17.5 x 17.5 x 4.5 cm 6,89 x 6,89 x 1,77 palca |
| dĺžka výstupného kábla približne | 5m / 16.40 stôp |
| rozmery konektora | USB typ A samec: 4.3 x 1.6 x 0.8 cm / 1.69 x 0.63 x 0.31 palcov USB typu A žena: 5.05 x 2.25 x 1.15 cm / 2.16 x 0.89 x 0.45 palcov |
| hmotnosť kábla | 182 gr / 6.42 oz |
| hmotnosť škatule | 63 gr / 2.22 oz |
| hmotnosť tašky LDPE | 8 gr / 0.28 oz |
| celková hmotnosť | 253 gr / 8.93 oz |
.
V prípade technických otázok môžete kontaktovať oficiálnu podporu výrobcu Club 3D na emaile: support@club-3d.com. Podpora funguje prevažne v angličtine, ale možno napísať otázku aj v slovenčine a výrobca si s tým poradí. Výrobca odpovie do 24 hodín. Je možné tiež navštíviť diskusiu na odkaze: https://insights.club-3d.com/. Kde tiež môžete nájsť užitočné informácie na použitie výrobkov Club 3D.
Kód produktu: ED795144
Part no.: CAC-1411
EAN: 8719214471675
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukce a adaptéry (Datové) |
|---|---|
| EAN: | 8719214471675 |
| Input: | USB |
| Output: | USB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
AKASA USB 3.1 adaptér pro 2,5'' HDD a SSD - 20 cm
Skladem
(20 ks)
246,28 Kč bez DPH
298 Kč
Redukce USB-C Female na USB3.0 typ A Male zahnutá 90°
Skladem
(100 ks)
56,20 Kč bez DPH
68 Kč
