CHiQ L43QST TV 43", FHD, QLED, ultratenká, Android14, Dolby Audio, Frameless
Kód: ED5263328Detailní popis produktu

L43QST je nová ultratenká bezrámečková QLED Full HD Android 14 TV s Dolby Audio a vylepšeným zvukem dbx-tv
Přepněte na nejnovější technologii.
CHiQ 43“ L43QST, ultratenká bezrámečková QLED Smart Android 14 TV s HDR10, HLG, obrazovkou s Full HD s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, prostorovým zvukem Dolby Audio a dbx-tv.
- QLED TV
- Android 14 TV
- hloubka TV jen 71 mm je o cca 20% tenčí oproti předchozím modelům
- České i slovenské menu
- Hlasový asistent na dálkovém ovládání
- Neuvěřitelně rychlý, čtyřjádrový 64bitový procesor + HDR (HDR10 a HLG)
- Technologie Dolby Audio – zajišťuje realističtější 3D prostorový zvuk
- Nejnovější bezrámečková výrobní technologie
- Snadná montáž na zeď díky standardům VESA (200 x 200 mm)
- Více než 65 let zkušeností s výrobou televizorů
- Výroba i servis v Nymburku
- záruka 4 roky
QLED obrazovka s Full HD rozlišením
Výjimečná QLED (Quantum Dot Colour) technologie dodá zářivé barvy i vysoký jas a umožňuje televizi CHiQ L43QST zobrazovat miliony odstínů barev, mnohem širší škálu barev i barevných tónů. Modrá, zelená i červená se zobrazuje přesněji a intenzivněji než u běžných TV.
HDR10 / HLG s vysokým kontrastem a ostrými detaily. Objevte každou drobnost.
Televizor je vybaven technologií dekódování HDR videa pro dosažení vyšší kvality obrazu. Současně odhaluje nejjasnější barvy i nejtmavší stíny. Umožní vidět více detailů. Užijte si doma dokonalý filmový audiovizuální zážitek a staňte se součástí dění na obrazovce.

Úžasný zvuk s technologií Dolby Audio a dbx-tv
Úžasný zvuk a hlubší propojení s obrazem. Díky pokročilému nastavení přináší 5 pásmový ekvalizér do vašeho domova ohromující, vícevrstvý zvukový zážitek jako v kině. Také je připravena vám poskytnout vynikající vylepšení zvuku dbx-tv, které vzešlo od předních světových vývojářů zvukových technologií. Toto řešení zahrnuje:
- Total Sonics, sada vylepšení, která poskytuje televizorům bohaté, hluboké basy, ostré výšky, 3D prostorový zvuk a další
- Total Volume, nejúčinnější a nejvýkonnější ovládání hlasitosti
- Total Surround zahaluje diváky do pohlcujícího zvukového zážitku pomocí zabudovaných reproduktorů.
- Další vylepšení zvuku, jako je Virtual Surround a Stereo Synthesis
- Inovativním způsobem využívá digitální zvukový procesor (DSP) k vyladění a optimalizaci reproduktorů, které vám zpřístupní křišťálově čistý zvukový zážitek.
Výkonný 64bitový čtyřjádrový procesor
Čtyřjádrový, vysoce výkonný procesor A55 využívá nejnovější technologii nanočástic a dokáže snadno dekódovat video streamy z různých formátů. Jeho chod je zcela plynulý a garantuje rychlou odezvu. Domácí zábava ještě nikdy nebyla tak skvělá.
Android TV
Android TV nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které umožňuje snadný přístup k aplikacím jako např. Netflix, YouTube a Disney+, ale také hlasové ovládání prostřednictvím Google Assistant. Rovněž obsahuje rodičovský režim a další uživatelsky přívětivé funkce. Objevte zábavu dle svého gusta. Google Vám napoví i pomůže.
Google Asisstant - už žádné psaní na dálkovém ovládání!
Použijte dálkové ovládání a hledejte obsah, který vás zajímá, jednoduše hlasem. Google Assistant Vám pomůže zkontrolovat počasí, vyhledat filmy nebo televizní programy. Stačí se jen zeptat. Získáte rychlý přístup k zábavě, odpoví na vaše otázky. Pomocí hlasu můžete ovládat další chytrá zařízení v domácnosti. Stačí stisknout tlačítko "Google Assistant" na vašem dálkovém ovladači a sdělit váš pokyn.
Sdílejte cokoli z mobilního telefonu na velkou obrazovku
Využijte interakce na více obrazovkách. Pomocí technologie Google cast / Airplay můžete promítat hry a videa ze zařízení s malou obrazovkou do televizoru pro pohodlnější sledování na velké obrazovce.
Wi-fi 2.4 / 5G a Bluetooth 5.0 - bezdrátová zábava je připravena
Modul bezdrátového připojení, kompatibilní s dvoupásmovou Wi-fi 2.4 / 5G, vám umožňuje využívat rychlou a stabilní síť. Díky připojení Bluetooth 5.1 můžete snadno připojit klávesnici, myš, reproduktor nebo sluchátka pro neomezené hudební a herní zážitky.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Kategorie: | elektro |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| EAN: | 8592344206047 |
| Aplikace: | YouTube, Netflix, Prime Video, Google Play, Oneplay |
| Barva: | metalická |
| Barva podstavce: | metalická |
| Bezdrátové připojení: | Bluetooth 5.1, Wifi 5G & 2.4G / 2T2R, DLNA |
| Čistá hmotnost: | 5,6 kg |
| Další vlastnosti obrazu: | HDR |
| Energetická třída v HDR režimu: | E |
| HDMI: | 3 x (HDMI 1.4 - HDCP 1.4 ARC CEC - 1x / HDMI 1.4 - HDCP 1.4 CEC - 2x) |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 50.00069444444444 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 60 Hz |
| Odezva: | 8 ms |
| Operační systém: | Android 14 |
| Paměť: | 1GB + 8 GB |
| Podporované HDR standardy: | HDR10/HLG |
| Podsvícení: | Direct LED |
| Redukce šumu: | ano |
| Rozlišení: | Full HD (1920 x 1080) |
| Rozměry bez podstavce: | 954.3 x 555.7 x 71 mm |
| Rozměry s podstavcem: | 954.3 x 602.9 x 180,2 mm |
| SMART funkce: | Google Assistant, Google cast, Webový prohlížeč, HbbTV 2.0, Multi Screen |
| Spotřeba v HDR režimu (kWh/1000h): | 42 |
| Technologie: | QLED |
| Typ: | SMART TV, Android 14 TV |
| Typ tuneru: | DVB-T / T2 / C / S2 |
| Úhlopříčka: | 43" (108 cm) |
| USB: | 2 x |
| VESA uchycení: | 200 x 200 |
| Vstupy a výstupy: | AV vstup mini, CI+, digitální audio výstup, HDMI 2.1, USB 2.0, LAN, antény RF a LNB |
| Výkon reproduktorů: | 2 x 8 W |
| Zvuk: | Dolby Audio, dbx-tv |
| SKU: | L43QST |
| EPREL: | 2358801 |
Kód produktu: ED5263328
Part no.: L43QST
EAN: 8592344206047
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 40" až 43" (100 - 109 cm) |
|---|---|
| EAN: | 8592344206047 |
| Energetická třída: | E |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Funkce: | HDR |
| Operační systém TV: | Android TV |
| Použití: | Domácí |
| Připojení: | Chromecast |
| Rozhraní: | LAN (RJ-45), Analog audio vstup, HDMI, USB |
| Rozlišení: | Full HD 1920x1080 |
| Technologie panelu: | QLED |
| Technologie TV: | QLED |
| Tuner: | DVB-T2 |
| Smart TV: | Ano |
| Úhlopříčka displeje ("): | 43 |
| Android verze: | 11 |
| Podsvícení: | Edge LED |
| Obnovovací frekvence: | 50/60 Hz |
| Provozní doba: | 18/7 |
| HDR typ: | HDR10 |
| HDMI funkce: | ARC (Audio Return Channel) |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI umístění: | Vzadu |
| USB typ: | 2.0 |
| USB počet: | 2 |
| USB umístění: | Vzadu |
| VESA rozměry: | 200x200 |
| Výkon reproduktoru (W): | 15 |
| Spotřeba (W): | 45 |
| Hmotnost (kg): | 7.6 |
| Standardní záruka (roky): | 4 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
