BROTHER multifunkce color LED DCP-L3520CDW - A4 18ppm 512MB 250listů USB WIFI 600dpi duplex
Kód: ED3860774Související produkty
Tiskárna Brother DCP-1512E, A4, laser, černobílá, GDI/kopírka/skener, USB - 3 roky záruka po registraci
Skladem
(1 ks)
2 849,59 Kč bez DPH
3 448 Kč
HP Color LaserJet Enterprise/M480f/MF/Laser/A4/LAN/USB
Na objednávku
13 999,17 Kč bez DPH
16 939 Kč
Canon i-SENSYS MF465dw II - černobílá, MF (tisk, kopírka, sken,fax)A4, DADF, USB, LAN, Wi-Fi 40str./min
Skladem
(24 KS)
8 666,94 Kč bez DPH
10 487 Kč
Canon i-SENSYS X C1533iF II bundle s tonery
Skladem
(12 KS)
26 666,12 Kč bez DPH
32 266 Kč
Detailní popis produktu
https://www.brother.cz/printers/laser-printers/dcp-l3520cdw
Obecné
| Typ tiskárny | barevná |
|---|---|
| Funkce | Tisk, Zdvojení, Skenovat |
| Displej | LCD |
| Velikost displeje | Dvouřádkový LCD s tlačítky |
| Maximální formát papíru | A4 |
| Paměť | 512 MB vnitřní paměti |
| Technologie | LED |
*
| * | (*8) Přibližně deklarovaná výtěžnost v souladu s ISO/IEC 1979819798(*11) Kapacita deklarovaná pro papír 80 g/m2(*12) Akustický tlak a hladina akustického výkonu v souladu s ISO 7779(*13) Spotřeba energie ve vypnutém stavu se měří podle IEC 62301 edice 2.0 (*16) Jen Windows (*17) Volitelně ke stažení(*18) Vyžaduje připojení k Internetu (*23) Spotřeba energie se měří pomocí testovací metody konfigurace sítě ENERGY STAR Ver 3.1 |
|---|
Možnosti připojení
| Připojení | bezdrátově přes Wi-Fi, USB |
|---|---|
| Lokální rozhraní | Vysokorychlostní USB 2.0 |
| Rozhraní bezdrátové sítě Wi-Fi | Podpora 2,4 GHz a 5 GHz |
Kopírování
| Rychlost kopírování A4 (barevně) | 18 kop./min. |
|---|---|
| Rychlost kopírování A4 (mono) | 18 kop./min. |
| Rozlišení (barevně) | až 600 x 600 dpi |
Rozměry a hmotnost
| Rozměry balení | 497 (Š) x 536 (H) x 497 (V) mm – 22,40 kg |
|---|---|
| Rozměry zařízení | 410 (Š) x 444 (H) x 355 (V) mm – 18,50 kg |
Prostředí
| Příkon | Kopírování: 460 W; Kopírování v tichém režimu: 310 W; Tisk: 460 W; Tisk v tichém režimu: 310 W Připraveno: 70 W; Spánek: 10 W; Hluboký spánek: 0,7 W; Vypnutí: 0,04 W (*13) (*23) |
|---|---|
| Akustický výkon | Tisk: Mono 6,21B(A) Barva 6,10B(A); Připraveno: Neslyšitelný;Tichý režim: Mono 5,81B(A) Barva 5,89B(A); Hluboký spánek: Neslyšný (*12) |
| Akustický tlak | Tisk z PC: Přibl. 46,0 db(A); Připraveno: Neslyšitelný;Tichý režim: 43,0 db(A) (*12) |
Životní prostředí
| Ekologický štítek Blue Angel | ano |
|---|---|
| Ekologický štítek Nordic Swan | ano |
| Obvyklá spotřeba elektřiny | 0,29 kWh/týden |
V balení
| Obsah | Tiskárna, tonery, jednotka fotoválce, jednotka pásu, nádobka na odpadní toner, napájecí kabel, stručný návod k obsluze, záruční list |
|---|
Typy médií
| Typy a velikosti | Standardní zásobníkA4, Letter, Legal, Mexico Legal, India Legal, Executive, A5, A5 dlouhý okraj, A6, B5 (JIS), B5 (ISO), B6 (JIS), A4 krátké (270 mm), Folio, 16K (195 x 270 mm)Ruční podavačŠířka 76,2 až 216 mmDélka 116 až 355,6 mm Obálka; COM-10, DL, C5, MonarchSklo skeneruAž do A4 / LetterAutomatický oboustranný tiskA4 |
|---|---|
| Hmotnosti | Standardní zásobníkKancelářský papír, tenký papír, recyklovaný papír60 až 163 g/m2Ruční podavačKancelářský papír, tenký papír, recyklovaný papír, hrubý papír, štítky, obálka, tenká obálka, tlustá obálka lesklý papír 60 až 163 g/m2Automatický oboustranný tiskKancelářský papír, tenký papír, recyklovaný papír 60 až 105 g/m2 |
Síť
| Wi-Fi Direct™ | ano |
|---|---|
| Bezdrátové aplikace | ano |
| Bezdrátová síť Wi-Fi | 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n (režim infrastruktury) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct) 5 GHz: IEEE 802.11 a/n (režim infrastruktury) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct) |
| Zabezpečení bezdrátové sítě | WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) *Wi-Fi Direct supports WPA2-PSK (AES) only. APOP, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPP, HTTP, FTP, SMTP, POP3, IMAP4), SNMP v3, 802.1x (EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec |
| Podpora bezdrátového nastavení | ano |
Manipulace s papírem
| Vstup papíru | Standardní zásobník na 250 listů; Ruční podavač 1 list (*11) |
|---|---|
| Výstup papíru | 150 listů A4;Tisk na obálkyAno, z ručního podavače (*11) |
Tisk
| Rychlost oboustranného tisku na A4 | 7 |
|---|---|
| Rozlišení | Až 600 x 2 400 dpi |
| Rychlost tisku na A4 (barevně) | 18 str./min. |
| Rychlost tisku na A4 (mono) | 18 str./min. |
| Automatický oboustranný tisk | ano |
| Emulace | PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL Class 3.0), BR-Script3, PDF Version 1.7 |
| Doba vytištění prvního výtisku | < než 15 sekund |
| Doporučený měsíční objem | Až 3000 stran stran |
Skenování
| Rozlišení | 1200 x 1200 dpi |
|---|---|
| Skenování do | Standardní funkce (*17), Skenování do e-mailu, OCR, Skenování obrázků a souborů Síťové skenování Skenování do síťové složky (SMB) (*16), FTP, FTPS, SharePoint (On Premise) |
| Typ skeneru | CIS |
Bezpečnostní funkce
| 802.1x | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Automatic Intrusion Detection | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Digitally-signed Firmware | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| IP filtr | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Port based Network Access Control | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Restrict network protocols | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Secure Function Lock 3.0 | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Zabezpečený tisk | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Blokování nastavení | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Store Print Log | ano | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Kategorie: | Multifunkce laserové barevné |
|---|---|
| EAN: | 4977766823944 |
| Automatický oboustranný tisk (Duplex): | Ano |
| Automatický podavač dokumentů: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Funkce: | Barevný tisk |
| Maximální formát tisku/média: | A4 |
| Maximální počet vstupních zásobníků: | 2 |
| Maximální rychlost tisku (A4 za minutu): | 18 |
| Rozhraní tiskárny: | USB, Wi-Fi |
| Skutečné rozlišení skeneru (v DPI): | 2400 |
| Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI): | 600x2400 |
| Standardní počet vstupních zásobníků: | 2 |
| Tisková technologie: | LED |
| Typ skeneru: | Plochý |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Kyocera ECOSYS MA4500ifx mono A4/45ppm/1200x1200 dpi/1,5GB/ Duplex/ DADF/FAX/ LAN/ USB
Skladem
(2 ks)
24 084,30 Kč bez DPH
29 142 Kč
Brother MFC-J6955DW, A3 tiskárna/kopírka/skener/fax, 36ppm, tisk na šířku, duplexní tisk, síť, WiFi, dotykový LCD
Skladem
(4 ks)
10 213,22 Kč bez DPH
12 358 Kč
EPSON tiskárna ink WorkForce Pro WF-3820DWF, 4v1, A4, 21ppm, Ethernet, WiFi (Direct), Duplex
Skladem
(99 KS)
2 662,81 Kč bez DPH
3 222 Kč
EPSON tiskárna ink EcoTank L15160, A3+, 32ppm, 1200x4800 dpi, USB, Wi-Fi,Záruka 5 let po registraci zdarma
Skladem
(4 KS)
23 444,63 Kč bez DPH
28 368 Kč
Xerox Altalink/C8230/35 F/MF/Laser/SRA3/LAN/USB
Na objednávku
95 961,98 Kč bez DPH
116 114 Kč
Canon i-SENSYS MF667Cdw barevná, MF (tisk, kopírka, sken, fax), duplex, DADF, USB, LAN, Wi-Fi
Skladem
(54 KS)
7 571,90 Kč bez DPH
9 162 Kč
HP Color LaserJet Pro/MFP 4302fdn/MF/Laser/A4/LAN/USB
Skladem
(4 ks)
8 923,97 Kč bez DPH
10 798 Kč
