ASUS sluchátka TUF Gaming H1 GEN II, Drátový Herní Headset, černá
Kód: ED1663068Detailní popis produktu
ASUS TUF Gaming H1 Gen II
Drátová herní náhlavní souprava s 40mm měniči ASUS Essence, virtuální 7.1 prostorový zvuk, mikrofon s certifikací TeamSpeak, lehká 297gramová konstrukce, odolné náušníky a podsvícení symbolického loga TUF
- 40mm ovladače ASUS Essence a virtuální 7.1 prostorový zvuk pro pohlcující zvuk ve hře
- Jednosměrný mikrofon s certifikací TeamSpeak pro jasnou komunikaci ve hře
- Lehký 297gramový design s kovovým odpruženým hlavovým mostem pro pohodlné hraní
- Odolné náušníky lze snadno sundat a jsou odolné vůči alkoholu a kyselině chlorné pro snadné každodenní čištění
- Symbolické osvětlení loga TUF dodává osobitý styl každému hernímu nastavení
- Připojení USB Type-A pro kompatibilitu s PC a PlayStation 5
- In-line ovládání hlasitosti, ztlumení mikrofonu, virtuálního 7.1 prostorového zvuku a zapnutí/vypnutí osvětlení

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové USB-C |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Osvětlení | Jednobarevné |
| Audio | |
| Kanály | Virtuální 7.1 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Velikost měničů | 40 mm |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Mikrofon s frekvenční odezvou | 100 Hz - 10 KHz |
| Citlivost mikrofonu | -24 dB |
| Potlačení ozvěny | Ne |
| Váha | |
| Váha | 297 g |
Kód produktu: ED1663068
Part no.: 90YH044B-BHUA00
EAN: 4711387671832
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka s mikrofonem |
|---|---|
| EAN: | 4711387671832 |
| Funkce: | Omezení hlasitosti, Ovládání hlasitosti, Prostorový zvuk |
| Konstrukce: | Uzavřené |
| Rozhraní sluchátek: | USB |
| Typ sluchátek: | Plná |
| Vlastnosti sluchátek: | S mikrofonem |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | USB-A |
| Mikrofon: | Ano |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Způsob ztlumení mikrofonu: | Přepínačem |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Délka kabelu (m): | 2, 1.6-2.5 |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Platforma: | PC / mobil |
| Podsvícení: | Jednobarevné |
| Hmotnost (g): | 300 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
