APC Back-UPS 1200VA, 230V, AVR, French Sockets (650W) - CZ zásuvka
Kód: ED551376Související produkty
CyberPower Professional Tower LCD UPS 750VA/675W
Skladem
(9 KS)
5 993,39 Kč bez DPH
7 252 Kč
CyberPower Backup Utility UPS 650VA/360W, Schuko zásuvky
Skladem
(10 KS)
943,80 Kč bez DPH
1 142 Kč
Záložní zdroj APC Easy-UPS 2200VA 230V, AVR, IEC Sockets
Skladem
(11 ks)
4 530,58 Kč bez DPH
5 482 Kč
ZDARMAZDARMA
APC Replacement Battery Cartridge #17, BK650EI, BE700, BX950U, BE850G2, BX750MI, BX950MI, BX1200MI, BX2200MI, BV1000I
Skladem
(1 KS)
1 476,86 Kč bez DPH
1 787 Kč
APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V, On-Line, 2U, Rack Mount (1980W) Network Card AP9641
Skladem
(1 KS)
59 492,56 Kč bez DPH
71 986 Kč
Detailní popis produktu
| Model | BX1200MI-FR |
| Topologie | Line-Interaktivní |
| Kapacita (VA) | 1200VA |
| Kapacita (Watt) | 650W |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| GreenPower | Ne |
| Podpora aktivního PFC | Ne |
| Vstup | |
| Rozsah vstupního napětí | 220-240V |
| Rozsah vstupní frekvence | 50/60Hz (auto-sending) |
| Jmenovitý vstupní proud | 10A |
| Vstupní zásuvka | CEE7 |
| Napájecí kabel | 1.2m |
| Regulace napětí (AVR) | Ano |
| Výstup | |
| Rozsah výstupního napětí | 220-240V |
| Rozsah výstupní frekvence | 50/60 Hz ±0.5Hz |
| Výstupní frekvence | Iterační aproximace sinusového průběhu |
| Počet zásuvek | 4 |
| Typ zásuvek | IEC 320 C13 (záložní provoz na baterie) |
| Přepěťová ochrana a filtrace | |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Max. hodnota rázu | 273J |
| Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 | Ano (až 1Gb) |
| Baterie | |
| Uživatelsky vyměnitelné | Ne - ne za provozu |
| Typ baterie (Počet) | 12V/9Ah (1) |
| Typická doba nabíjení | 8h |
| Záložní časy | |
| Prodloužení doby zálohy | Ne |
| Plná zátěž (min) | 1 |
| Poloviční zátěž (min) | 5 |
| Graf/Tabulka záložních časů | Zde |
| Komunikace | |
| USB port | Ano |
| Sériový port | Ne |
| Management karta | Ne |
| SmartConnect | Ne |
| EPO konektor | Ne |
| Managament | |
| Software | PowerChute™ Personal Edition |
| Studený start | Ne |
| Self Test | Ano |
| Stavy indikace | |
| Indikátory | Ano - napájení ze sítě : napájení z baterie : výměna baterii : přetížení |
| Zvukové výstrahy | Ano - zřetelné upozornění na nízkou kapacitu baterie upozornění nepřerušovaným tónem na přetížení |
| Multi-funkční LCD zobrazení | Ne |
| Fyzické parametry | |
| Rozměry (V x Š x H) (mm) | 190 x 140 x 390 |
| Hmotnost (kg) | 7.6 |
| Výška v racku | 0U |
| Informace výrobce | |
| Stránka produktu | Zde |
| Instalační příručka | Zde |
| Prohlášení o shodě | Zde |
| Dodávka obsahuje | Uživatelská příručka, UPS (1) |
| Záruka | |
| Měsíce | 24 |
| Provedení | On-site oprava nebo výměna |
Kód produktu: ED551376
Part no.: BX1200MI-FR
EAN: 731304413578
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnosti kanceláře - UPS |
|---|---|
| EAN: | 731304413578 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
APC Easy UPS 900VA, 230V, AVR, IEC Sockets (480W)
Skladem
(37 KS)
2 188,43 Kč bez DPH
2 648 Kč
APC Easy UPS 1600VA, 230V, AVR, Schuko Sockets (900W)
Skladem
(20 KS)
3 621,49 Kč bez DPH
4 382 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP UPS ECO 800 FR, 800 VA / 480 W, USB, RJ45, line interactive
Skladem
(20 ks)
1 235,54 Kč bez DPH
1 495 Kč
APC Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V (500W) with Network Card
Skladem
(12 KS)
20 925,62 Kč bez DPH
25 320 Kč
APC Back-UPS 1600VA, 230V, AVR, IEC Sockets (900W)
Skladem
(4 KS)
4 328,93 Kč bez DPH
5 238 Kč
APC Easy UPS On-Line, 2000VA/1800W Li-ion Rack/Tower 2U, 230V, 6 IEC C13 outlets, Intelligent Card Slot, W/ rail kit
Skladem
(1 KS)
41 736,36 Kč bez DPH
50 501 Kč
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, IEC Sockets (650W)
Skladem
(8 KS)
2 671,90 Kč bez DPH
3 233 Kč
