Acer Nitro V 15 (ANV15-52-92XZ) i9-13900/32GB/1TB SSD/15,6"/GF5050/herní notebook/ESHELL/černá
Kód: SWSACP00384Detailní popis produktu
Acer Nitro V 15 (ANV15-52-92XZ) - ESHELL Linux (Boot-up only) - Intel® Core™ i9-13900H - 16 GB DDR4 Memory + 16 GB DDR4 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps - Wifi 6 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.1 - HD TNR Camera with 2Mic. - Amber backlight KB - 3x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C: USB 3.2 gen2 (up to 10 Gbps) - DisplayPort over USB-C - Thunderbolt™ 4 - USB charging 5 V; 3 A - DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan system - 76Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Obsidian black Procesor Výrobce procesoru Intel® Typ procesoru Core™ i9 Model procesoru i9-13900H Rychlost procesoru 2,60 GHz Jádro procesoru Tetradeka jádro (14 jader) Procesor Generation 13. gen Vlákna procesoru 20 Zobrazení a grafika Výrobce grafického řadiče NVIDIA® Dostupnost grafické paměti Vyhrazená Hodiny GPU Boost do 1695 MHz Maximální grafický výkon do 75 W Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6") Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný) Technologie In-plane Switching (IPS) d Dotyková obrazovka Ne Rozlišení obrazovky 1920 x 1080 Standardní obnovovací frekvence 165 Hz Poměr stran 16:9 Paměť Celková instalovaná systémová paměť 32 GB Technologie systémové paměti DDR4 SDRAM Úložiště Celková kapacita jednotky SSD 1 TB Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0 SSD Form Factor M.2 Síť a komunikace Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax Technologie Ethernet Gigabit Ethernet Standard Bluetooth Bluetooth 5.1 nebo vyšší Integrovaná zařízení Mikrofon Ano Čtečka otisků prstů Ne Počet reproduktorů 2 Rozhraní/porty HDMI Ano Počet HDMI výstupů 1 Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 3 Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 1 Celkový počet portů USB 4 Síť (RJ-45) Ano Vstupní zařízení Typ polohovacího zařízení TouchPad Klávesnice Ano Podsvícení klávesnice Ano Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad Funkce klávesnice Jantarové podsvícení NitroSense Indikátor Caps Lock Indikátor ztlumení mikrofonu Tlačítko Copilot Ano Informace o baterii Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion) Max. doba chodu na baterii 8 Hodin Energie baterie 76 Wh Popis napájení Maximální výkon zdroje napájení 135 W Fyzické charakteristiky Výška 23,50 mm Šířka 362,3 mm Hloubka 239,9 mm Hmotnost (přibližná) 2,11 kg Barva výrobku Černá Smíšený Obsah balení Nitro V 15 ANV15-52-Herní Notebook Lithium ION (Li-ion) Baterie Napájecí adaptér Napájecí šňůraKód produktu: SWSACP00384
Part no.: NH.QZ7EC.00B
EAN: 4711474596550
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nitro |
|---|---|
| EAN: | 4711474596550 |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Zařízení 2v1 (NTB): | Ne |
| Barva víka (NTB): | Černá |
| Vnitřní barva (NTB): | Černá |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Určení (NTB): | Herní |
| Procesor (NTB): | Intel Core i9 |
| Velikost paměti (NTB): | 32 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 1 TB |
| Operační systém (NTB): | Linux/Linpus/Eshell |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 15" |
| Výrobce (NTB): | Acer |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| TPM chip (NTB): | Ne |
| Thunderbolt (NTB): | Ano |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ne |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| Podpora AI: | Ne |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 4 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Hmotnost (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
