Acer Aspire GO 15 (AG15-32P-38K6) Core 3 N355/16GB/1TB SSD/15,6"/Win11 Home/stříbrná
Kód: SWSACP00309Detailní popis produktu
Aspire Go 15 (AG15-32P-38K6) - Windows 11 Home - Intel® Core™ 3 processor N355 - 16 GB DDR5 Memory + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - Intel® Graphics - Wifi 6 802.11AX + BT 5.1 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 19 V; 45 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Acer Sense App - Copilot Key - 53Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Pure Silver Operační systém Windows 11 Home Procesor Výrobce procesoru Intel® Typ procesoru Core™ 3 Model procesoru N355 Rychlost procesoru 1.90 GHz Jádro procesoru 8jádrový Vlákna procesoru 8 Zobrazení a grafika Výrobce grafického řadiče Intel® Výrobce grafického řadiče UHD Graphics Dostupnost grafické paměti Sdílená Velikost obrazovky 39.6 cm (15.6") Typ obrazovky LCD Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný) Technologie In-plane Switching (IPS) Dotyková obrazovka Ne Rozlišení obrazovky 1920 x 1080 Standardní obnovovací frekvence 60 Hz Poměr stran 16:9 Paměť Celková instalovaná systémová paměť 16 GB Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM Úložiště Celková kapacita jednotky SSD 1TB Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 3.0 SSD Form Factor M.2 Síť a komunikace Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax Technologie Ethernet Gigabit Ethernet Standard Bluetooth Bluetooth 5.1 nebo vyšší Integrovaná zařízení Mikrofon Ano Čtečka otisků prstů Ne Počet reproduktorů 2 Rozhraní/porty HDMI Ano Počet HDMI výstupů 1 Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2 Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 2 Celkový počet portů USB 4 Síť (RJ-45) Ne Vstupní zařízení Typ polohovacího zařízení TouchPad Klávesnice Ano Podsvícení klávesnice Ne Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad Funkce klávesnice Tlačítko AcerSense Indikátor Caps Lock Indikátor ztlumení mikrofonu Informace o baterii Chem. složení baterie Lithium-polymerový (Li-Polymer) Max. doba chodu na baterii 12.50 Hodin Energie baterie 53 Wh Popis napájení Maximální výkon zdroje napájení 65 W Fyzické charakteristiky Hmotnost (přibližná) 1.73 kg Barva výrobku Stříbrná Různé Obsah balení Aspire Go 15 AG15-32P-38K6 Notebook Lithium Polymer (Li-polymer) Baterie Napájecí adaptér Napájecí šňůraKód produktu: SWSACP00309
Part no.: NX.J46EC.004
EAN: 4711474275875
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aspire |
|---|---|
| EAN: | 4711474275875 |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Barva víka (NTB): | Stříbrná |
| Velikost paměti (NTB): | 16 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 1 TB |
| Operační systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 15" |
| Výrobce (NTB): | Acer |
| Podpora AI: | Ne |
| Hmotnost (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Core 3 |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Thunderbolt (NTB): | Ne |
| TPM chip (NTB): | Ne |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 4 |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ne |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ne |
| Baterie - počet článků (NTB): | Nespecifikováno |
| Konvertibilní display (NTB): | Ne |
| Replikátor portů (NTB): | Ne |
| Seriový port (NTB): | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Vnitřní barva (NTB): | Stříbrná |
| Zařízení 2v1 (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
