A4tech Sluchátka Fstyler BH220, Bezdrátová, skládací, černá
Kód: ED547086Detailní popis produktu
A4Tech Sluchátka BH220
Lehké a prodyšné náušníky ze síťoviny zajišťují pohodlné nošení po celé hodiny používání.
Sluchátka na cesty jsou skládací a kompaktní, vhodná pro přenášení a skladování.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Bezdrátové Bluetooth |
| Výdrž baterie | 40 hodin |
| Audio | |
| Velikost měničů | 40 mm |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 100 dB |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Mikrofon s frekvenční odezvou | 100 Hz - 10 000 Hz |
| Citlivost | -42 dB |
| Velikost | |
| Velikost | 175 x 203 x 80 mm |
Co je v krabici
1x USB-C nabíjecí kabel, 50cm
Kód produktu: ED547086
Part no.: BH220-BK
EAN: 4711421996150
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| EAN: | 4711421996150 |
| Funkce: | Skládací |
| Rozhraní sluchátek: | Bluetooth |
| Typ sluchátek: | Plná |
| Vlastnosti sluchátek: | S mikrofonem |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Mikrofon: | Ano |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Funkce mikrofonu: | Potlačení šumu |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
| Platforma: | PC / mobil |
| Výdrž baterie (h): | 40 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
