65'' LED-TV Samsung 65BU8000 HTV
Kód: 208844001041Detailní popis produktu
Samsung HBU8000
Typ obrazovky: LED
Úhlopříčka [palce]: 65
Rozlišení: 4K (3840 x 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Vylepšení obrazu:
- Micro Dimming
- Dynamic Crystal Color
- Auto Motion Plus
- Filmový režim
- Clear Motion
- PQI 2 200
- HDR 10+
- HLG
Výstupní výkon zvuku: 20W (2Ch)
Vylepšení zvuku:
- Dolby Decoder
- Object Tracking Sound
- Bluetooth Audio
Konektory:
- 2x USB-A
- 1x Audio výstup
- 1x CI slot
- RJ 12(Boční, Zadní)
- 1x LAN
- RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) 1/1 (běžné použití pro pozemní)/1
- HDMI
- WiFi 5
Tunery
- Analogový Tuner
- DVB-T2CS2
Montáž na zeď: VESA 400 x 300
Elektronický programový průvodce (EPG): Ano
Spotřeba [W]: 124
Třída energetické náročnosti: G
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,5
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1 450,9 × 869,6 x 281,8
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1 450,9 × 831,9 × 25,7
Hmotnost [kg]: 21,3
Obsah balení/příslušenství:
- Samsung Smart Control ovladač
- VESA Wall Mount
- Mini Wall Mount
- Napájecí kabel
- Datový kabel
Záruka: 3 Roky
Kód produktu: 208844001041
Part no.: HG65BU800EUXEN
EAN: 8806094451641
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HTV |
|---|---|
| EAN: | 8806094451641 |
| Barva: | Černá |
| DVB-C: | Ano |
| DVB-S: | Ano |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-T: | Ano |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Hmotnost přesná (kg): | 21,3 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Model: | HG65BU800EUXEN |
| Montáž na stěnu: | ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 1 450,9 × 869,6 x 281,8 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| VESA standard: | Ano |
| Značka: | Samsung |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 65 |
| DVB-C2: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| HDR: | HDR10+ |
| Reproduktory - výkon: | 20W |
| Apple AirPlay / AirPlay 2: | Ano |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 300 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
