MEANWELL - RSP-320-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 24V (320W)
Kód: 5260734675
INGYENESINGYENES
Objednáno
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V