MEANWELL NDR-240-24 Prům. nap. zdroj 24V 10A
Kód: 5260734651
INGYENESINGYENES
Skladem (3 db)
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V