MEANWELL RSP-320-27 Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 27V (320W)
Kód: 5260734641
INGYENESINGYENES
Objednáno
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V