MikroTik G1251-0250WNA, Hot Swap PSU 12Vdc 20.8A 250W pro CRS812 DDQ
Kód: 52607346239
INGYENESINGYENES
Na dotaz
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V