MEANWELL - RSD-60G-12 - Měnič DC/DC uzavřený 60W z 9-36V na 12V
Code: 5260734644
FREEFREE
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Produktové specifikace
DC/DC měnič MEAN WELL v kovové krabičce odpovídající normě pro kolejová vozidla EN50155.
Technické parametry:
Druh zdroje: DC/DC
Provedení: DC/DC měniče
Série: RSD Průmyslové
Vstup: 9-36V DC
Výstup: 12V 0-5A
Výkon: 60W
Rozměry: 128x60x25mm
Kód produktu: 5260734644
Part no.: RSD-60G-12
EAN: 5260734644
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně