MEANWELL - LRS-150-15 - Průmyslový napájecí zdroj 15V 150W
Code: 5260734695
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 15V, výstupním výkonem 150W.
Technické parametry:
Typ zdroje spínaný
Druh napájecího zdroje modulový
Výkon 150W
Výstupní napětí 15V DC, 13.5...18V DC
Vnější rozměry 159 x 97 x 30mm
Výstupní proud 10A
Hmotnost 480g
Počet výstupů 1
Montáž k vestavbě
Pracovní teplota -30...70°C
Napájecí napětí 85...132 / 170...264V AC, 240...370V DC
Elektrické připojení svorkovnice
Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu
Účinnost 88.5%
Řada LRS-150
Druh krytu 241A
Vlastnosti zdrojů/měničů:
příkon bez zatížení <0,5 W
rozsah výstupních napětí nastavovaný přepínačem
jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Další informace
Hmotnost brutto: 0.44 kg
Kód produktu: 5260734695
Part no.: LRS-150-15
EAN: 5260734695
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně