MEANWELL GST25A12-P1J stolní nap.zdroj 12V 25W
Code: 5260734631
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Stolní adaptér vhodný pro spotřební elektroniku, telekomunikační zařízení a průmyslová zařízení.
Technické specifikace:
Typ napájecí zdroje spínaný
Výstupní napětí 12V DC
Max. výstupní proud 2.08A
Druh vývodu 5,5/2,1
Výkon 25W
Druh krytu stolní
Napájecí napětí 85...264V AC
Druh napájecího zdroje napěťový zdroj
Vnější rozměry 93 x 54 x 36mm
Pracovní teplota -30...70°C
Ochrana před přetížením, proti přepětí
Shoda s normou Energy efficiency Level VI
Délka výstupní šňůry 1m
Provedení konektoru přímý
Obsah soupravy bez síťového kabelu
Druh vstupního kontaktu IEC C14
Účinnost 86.5%
Polarizace plus uprostřed
Hmotnost brutto: 0.22 kg
Kód produktu: 5260734631
Part no.: GST25A12-P1J
EAN: 5260734631
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně