MEANWELL LRS-150-12 Prům.napájecí zdroj 12V 150W
Code: 5260734639Related products
FREEFREE
MEANWELL - DRC-100A - Průmyslový napájecí zdroj 12V 100W s funkcí nabíječky na DIN lištu
Na objednávku
FREEFREE
MEANWELL Průmyslový napájecí zdroj 13,8V (240W)
Na dotaz (není skladem)
MEANWELL - DDR-60L-12 Měnič DC/DC na DIN lištu
Na dotaz (není skladem)
MEANWELL - DDR-60L-15 Měnič DC/DC na DIN lištu
MEANWELL - DDR-30G-15 Měnič DC/DC na DIN lištu
Product detailed description
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 12V, výstupním výkonem 150W.
Technické parametry:
Typ napájecí zdroje spínaný
Druh napájecí zdroje modulový
Výkon 150W
Vnější rozměry 159x97x30mm
Výstupní proud 12.5A
Hmotnost 480g
Pracovní teplota -30...70°C
Počet výstupů 1
Elektrické připojení svorkovnice
Montáž k vestavbě
Ochrana nárůst napětí, proti přehřátí, proti přetížení, proti zkratu
Napájecí napětí 85...132 / 170...264V AC, 240...370V DC
Účinnost 87.5%
Řada LRS-150
Druh krytu 241A
Výstupní napětí 10.2...13.8V DC, 12V DC
Vlastnosti zdrojů/měničů:
jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
příkon bez zatížení <0,5 W
rozsah výstupních napětí nastavovaný přepínačem
Hmotnost brutto: 444.1 g
Kód produktu: 5260734639
Part no.: LRS-150-12
EAN: 5260734639
Additional parameters
| Category: | Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně |