MEANWELL - GST40A12-P1J - Stolní napájecí zdroj 12V 40W
Code: 5260734642
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
POPIS
Mean Well GST40A12-P1J
Stolní adaptér vhodný pro spotřební elektroniku, telekomunikační zařízení a průmyslová zařízení.
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 12V
Výstupní proud: 3,34A
Vstupní napětí: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Spotřeba při běhu na prázdno < 0,075W
LPS
Energy efficiency level VI
Třípólový vstupní konektor IEC320-C14
V souladu s EISA 2007/DoE, NRCan, AU/NZ MEPS, EU ErP a CoC Version 5
Třída I (s ochranným kolíkem)
Plně uzavřený plastový obal
LED indikátor provozu
Účinnost: 89,5%
Provozní teplota: -30 ~ +70°C
MTBF: 736,4K hod.
Rozměry: 125 x 50 x 31,5mm
Hmotnost: 280g
Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová
Kód produktu: 5260734642
Part no.: GST40A12-P1J
EAN: 5260734642
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně