MEANWELL - ERDN20-12 - Průmyslový redundantní modul 12V 20A
Code: 5260734643Related products
FREEFREE
MEANWELL Průmyslový napájecí zdroj 13,8V (120W)
Na dotaz (není skladem)
FREEFREE
MEANWELL - DDR-60L-12 Měnič DC/DC na DIN lištu
Na dotaz (není skladem)
MEANWELL NDR-120-12 Prům. nap. zdroj 12V 10A
Skladem
(1 pcs)
MEANWELL - SD-15C-12 - Měnič DC/DC uzavřený 15W z 36-72V na 12V
MEANWELL - DDR-30L-15 Měnič DC/DC na DIN lištu
MEANWELL - DDR-30L-12 Měnič DC/DC na DIN lištu
MEANWELL - SD-200C-12 - Měnič DC/DC 36-72V DC na 12V 200W 16.7A
Product detailed description
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Specifications
Technical data Information
Brand
Mean Well
Commodity
Item number
ERDN20-12
Warranty pack
36 Months Bring-In
Series
ERDN20
RoHS
Compliant
Description
20A Enclosed Redundancy Module to improve overall system operation reliability; Support 1+1 and N+1 redundancy system; 2 channels input and 1 output; DC OK; Input 12Vdc
Packing quantity
45
Application
IT AV EN/UL/IEC 62368-1
Net weight (gram)
206
Power Format
Box Type - Enclosed
Output Current (A)
20
Input Voltage (V)
12
IP Rating
No IP assigned
Width (mm)
82
Height (mm)
36
Depth (mm)
99
Control Signals
DC OK
Dimming Technology
No Dimming
Kód produktu: 5260734643
Part no.: ERDN20-12
EAN: 5260734643
Additional parameters
| Category: | Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně |
|---|---|
| EAN: | 5260734643 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
MEANWELL - RS-15-5 - Průmyslový napájecí zdroj 5V 15W