MEANWELL GST25A05-P1J, stolní adaptér 20W 5V
Code: 5260734718Related products
FREEFREE
MEANWELL - DRC-100A - Průmyslový napájecí zdroj 12V 100W s funkcí nabíječky na DIN lištu
Na objednávku
FREEFREE
MEANWELL - ADD-55A - Průmyslový napájecí zdroj 13,8/13,4V 55W se zálohovací funkcí
Na dotaz (není skladem)
MEANWELL - RSD-100B-12 - Měnič DC/DC uzavřený 100W z 16-31V na 12V
Na dotaz (není skladem)
MEANWELL - DDR-30L-5 Měnič DC/DC na DIN lištu
Product detailed description
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Stolní adaptér vhodný pro spotřební elektroniku, telekomunikační zařízení a průmyslová zařízení.
Specifikace:
Typ napájecí zdroje
- spínaný
Max. výstupní proud
- 4A
Druh vývodu
- 5,5/2,1
Výkon
- 25W
Druh napájecí zdroje
- desktopový, síťový
Délka výstupní šňůry
- 1m
Vnější rozměry
- 93x54x36mm
Pracovní teplota
- -30...70°C
Integrované ochrany
- OCP - Over Current Protection
- OPP - Over Power Protection
- OVP - Under Voltage Protection
- SCP - Short Circuit Protection
- OTP - Over Temperature Protection
- BOP - Brown-Out Protection
- před přetížením OPP, proti přepětí OVP
Shoda s normou
- Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru
- přímý
Druh vstupního kontaktu
- IEC C14
Účinnost
- 81,5%
Polarizace
- plus uprostřed
Výstupní napětí
- 5V DC
Režimy práce
- napěťový zdroj
Napájecí napětí
- 85...264V AC
Hmotnost brutto
- 220.6 g
Kód produktu: 5260734718
Part no.: GST25A05-P1J
EAN: 5260734718
Additional parameters
| Category: | Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně |