MEANWELL RSP-320-27 Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 27V (320W)
Cod: 5260734641
GRATUITGRATUIT
Objednáno
Opțiuni de transport
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie: Průmyslové zdroje z 230V na 24V