MikroTik G1251-0250WNA, Hot Swap PSU 12Vdc 20.8A 250W pro CRS812 DDQ
Cod: 52607346239
GRATUITGRATUIT
Na dotaz
Opțiuni de transport
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie: Průmyslové zdroje z 230V na 24V